Domů » Bleskovky » Nejlepší telefon na světě je Nokia Lumia 900, tvrdí Siri

Nejlepší telefon na světě je Nokia Lumia 900, tvrdí Siri

Na pátek tu máme jednu odlehčující zprávičku, která určitě pobaví majitele Nokií a jablečných telefonů. Pokud máte iPhone 4S, zkuste se schválně hlasové asistentky Siri zeptat, jaký mobilní telefon je podle ní nelepší, odpověď je totiž velice překvapivá. Původně jsem si myslel, že screenshot zveřejněný na serveru WMPowerUser je jen dílem nějakého vtipálka, ale když jsem se na otázku Siri zeptal na svém iPhone, dostalo se mi stejné odpovědi. V Applu z toho asi příliš velkou radost mít nebudou, ale v Nokii si mohou gratulovat; podle Siri je totiž právě Lumia 900 nejlepším telefonem na světě :-).

Odpověďi Siri jsou sestaveny z výsledků vyhledávače Wolfram Alpha, který výsledky nevyhledává na internetu, ale sestavuje je z vlastní databáze. V současné době tvoří přes 25 % všech dotazů na vyhledávač právě uživatelé iPhone 4S a hlasové asistentky Siri.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
25 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments