Nejen hodinky, ale i náramek. OnePlus chystá konkurenci pro Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 016

Šéf OnePlus před nedávnem potvrdil, že jeho společnost počátkem roku 2021 odhalí své první chytré hodinky. Nyní se zdá, že se nejedná o jedinou nositelnou elektroniku, kterou OnePlus chystá.

OnePlus Band: AMOLED displej, voděodolnost a pořádná výdrž

Podle nejnovějších informacích je v přípravě i chytrý náramek OnePlus Band, který by měl rovněž dorazit v prvním kvartále nového roku, a to dokonce o několik týdnů dříve než nová řada smartphonů OnePlus 9. Náramek se má stát přímou konkurencí pro populární Xiaomi Mi Band, a to nejen funkcemi, ale i cenou, která se má pohybovat okolo 40 USD (asi 850 korun bez DPH).

OnePlus si bude chtít v oblasti nositelné elektroniky vybudovat jméno ve více cenových kategoriích – majitele vlajkových modelů bude lákat na hodinky, zatímco pro vlastníky smartphonů řady Nord bude lákavější koupě chytrého náramku. Ten by měl stejně jako konkurenční Mi Band 5 nabídnout AMOLED displej, odolnost vůči vodě a vícedenní výdrž na jedno nabití.

OnePlus Band má být dostupný nejprve na indickém trhu, později by se měla jeho dostupnost rozšířit do dalších zemí.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku