Domů » Bleskovky » Nejen hodinky, ale i náramek. OnePlus chystá konkurenci pro Mi Band 5

Nejen hodinky, ale i náramek. OnePlus chystá konkurenci pro Mi Band 5

Šéf OnePlus před nedávnem potvrdil, že jeho společnost počátkem roku 2021 odhalí své první chytré hodinky. Nyní se zdá, že se nejedná o jedinou nositelnou elektroniku, kterou OnePlus chystá.

OnePlus Band: AMOLED displej, voděodolnost a pořádná výdrž

Podle nejnovějších informacích je v přípravě i chytrý náramek OnePlus Band, který by měl rovněž dorazit v prvním kvartále nového roku, a to dokonce o několik týdnů dříve než nová řada smartphonů OnePlus 9. Náramek se má stát přímou konkurencí pro populární Xiaomi Mi Band, a to nejen funkcemi, ale i cenou, která se má pohybovat okolo 40 USD (asi 850 korun bez DPH).

Xiaomi Mi Band 5 016
Xiaomi Mi Band

OnePlus si bude chtít v oblasti nositelné elektroniky vybudovat jméno ve více cenových kategoriích – majitele vlajkových modelů bude lákat na hodinky, zatímco pro vlastníky smartphonů řady Nord bude lákavější koupě chytrého náramku. Ten by měl stejně jako konkurenční Mi Band 5 nabídnout AMOLED displej, odolnost vůči vodě a vícedenní výdrž na jedno nabití.

OnePlus Band má být dostupný nejprve na indickém trhu, později by se měla jeho dostupnost rozšířit do dalších zemí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Konkurence to byt muze, ale furt Mi Band rada je vnimana jako top ve svym segmentu a zkousel to Samsung i dalsi vyrobic a nikomu se takovej uspech s fitness naramkem zopakovat nepovedlo. Nemyslim si tedy, ze na tom 1+ neco zmeni.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).