Nejdražší varianta Galaxy S10+ bude mít speciální nezničitelná záda

Příští měsíc budou představeny celkem tři varianty smartphonu Samsung Galaxy S10 – nejlevnější model S10 E, základní S10 a také největší S10+. Všechny tři verze budou mít klasickou konstrukci s kovovým rámečkem sevřeným mezi skleněnou zadní a přední stranou, jedinou výjimkou má být nejvyšší paměťová konfigurace Galaxy S10+.

Podle informátora IceUniverse mají být záda tohoto modelu vyrobena z keramiky, která má být díky speciálnímu výrobnímu procesu odolná nejen vůči škrábancům, ale také proti nárazům. Kromě toho má tento materiál způsobovat kovový odlesk. Tento fakt s sebou ovšem ponese dvě nevýhody – telefon bude těžší a rozhodně také dražší. Bavíme se totiž o konfiguraci s 12 GB RAM a 1TB úložištěm, což samo o sobě pořádně cenu řádně vyšponuje do značných výšin.Nepřehlédněte

Samsung Galaxy S10 připluje za měsíc. Připomeňme si jeho předchůdce (velký přehled)

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku