Domů » Bleskovky » Nejdražší varianta Galaxy S10+ bude mít speciální nezničitelná záda

Nejdražší varianta Galaxy S10+ bude mít speciální nezničitelná záda

Příští měsíc budou představeny celkem tři varianty smartphonu Samsung Galaxy S10 – nejlevnější model S10 E, základní S10 a také největší S10+. Všechny tři verze budou mít klasickou konstrukci s kovovým rámečkem sevřeným mezi skleněnou zadní a přední stranou, jedinou výjimkou má být nejvyšší paměťová konfigurace Galaxy S10+.

Podle informátora IceUniverse mají být záda tohoto modelu vyrobena z keramiky, která má být díky speciálnímu výrobnímu procesu odolná nejen vůči škrábancům, ale také proti nárazům. Kromě toho má tento materiál způsobovat kovový odlesk. Tento fakt s sebou ovšem ponese dvě nevýhody – telefon bude těžší a rozhodně také dražší. Bavíme se totiž o konfiguraci s 12 GB RAM a 1TB úložištěm, což samo o sobě pořádně cenu řádně vyšponuje do značných výšin.

Samsung Galaxy S10 připluje za měsíc. Připomeňme si jeho předchůdce (velký přehled)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. Ale bude se u nas prodavat? Tot otazka. Ja bych o nej zajem mel, ale jinak budu nucenej jit do klasicky S10+.

  • A co my s tím? Asi je každému jedno, do čeho půjdeš nebo jsi nucen jít.. Hlavně tu pak zase nebreč, že jsou pomalé aktualizace pro ČR.

  • Ja ti na aktualizace seru, nejsem honic nad neustale novym systemem. Brecim nekdy jen nad tvejma tupejma kecama.

  • htcjirka: A co my s tím, že tobě je to jedno, ty zkrátka máš potřebu se k čemukoliv vyjádřit, tohle jsou komentáře formou diskuze a pokud diskutovat nad tématem nechceš tak nediskutuj, tvoje hejty jsou skoro pod každým článkem, už se na to vyk…

  • To víš pořídil si picunga tak dělá teď toho nejchytřejšího a ochránce své modle bezmozek.

  • Tak to jirkovi nechte, je to jeho jediný zdroj pozornosti, všichni ostatní už se na něj vy*rali.

  • Tak si na mou přítomnost zvykněte synci. :-)
   Jan: Já ti to připomenu, až tu budeš zase brečet s aktualizacemi. Evidentně honič jsi, když tu pokaždé brečíš. :-) Tupé kecy si započal ty, takže jsi dostal adekvátní odpověď. A dostneš ji i příště.

  • Htcjirka: tak to bude omyl, to jsem teda jinej Jan, holt si budu muset zmenit prezdivku, aby nedochazelo k omylum. Ja teda na nejnovejsi aktualizace ihned ihned kaslu za vysoka.

  • co te k tomu nuti ze si nucenej? nekdo ti lame ruce nebo drzi kver u hlavy?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).