Domů » Bleskovky » Nejdražší varianta Galaxy S10+ bude mít speciální nezničitelná záda

Nejdražší varianta Galaxy S10+ bude mít speciální nezničitelná záda

Příští měsíc budou představeny celkem tři varianty smartphonu Samsung Galaxy S10 – nejlevnější model S10 E, základní S10 a také největší S10+. Všechny tři verze budou mít klasickou konstrukci s kovovým rámečkem sevřeným mezi skleněnou zadní a přední stranou, jedinou výjimkou má být nejvyšší paměťová konfigurace Galaxy S10+.

Podle informátora IceUniverse mají být záda tohoto modelu vyrobena z keramiky, která má být díky speciálnímu výrobnímu procesu odolná nejen vůči škrábancům, ale také proti nárazům. Kromě toho má tento materiál způsobovat kovový odlesk. Tento fakt s sebou ovšem ponese dvě nevýhody – telefon bude těžší a rozhodně také dražší. Bavíme se totiž o konfiguraci s 12 GB RAM a 1TB úložištěm, což samo o sobě pořádně cenu řádně vyšponuje do značných výšin.

Samsung Galaxy S10 připluje za měsíc. Připomeňme si jeho předchůdce (velký přehled)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments