Domů » Bleskovky » Nečekané překvapení od Samsungu: příští týden se odehraje Galaxy Unpacked Part 2

Nečekané překvapení od Samsungu: příští týden se odehraje Galaxy Unpacked Part 2

Apple včera večer oznámil, že příští týden uspořádá druhou podzimní keynote, která s největší pravděpodobností přinese novou generaci počítačů MacBook Pro. Samsung se zjevně nechce nechat firmou z Cupertina zahanbit a na stejný týden si naplánoval akci Galaxy Unpacked Part 2. Tu ale na rozdíl od Applu nikdo nečekal.

Galaxy Unpacked Part 2: na jaké novinky se můžeme těšit?

Samsung uspořádá svoji tiskovou konferenci ve středu 20. října, začátek je naplánovaný na 16:00 našeho času. Jaké novinky korejský gigant představí, je zatím ve hvězdách; upoutávka na akci s podtitulem „Self-expression through technology“ (vyjádření sebe sama skrze technologii) mnoho detailů neprozrazuje.

[Invitation] Galaxy Unpacked Part 2

Na upoutávce vidíme ikony aplikací od Samsungu balící se do pastelových barev, což by mohlo znamenat odhalení nového prostředí One UI 4.0, které na smartphony Samsung dorazí společně se systémem Android 12. Společně s tímto prostředím by mohl Samsung po vzoru Apple odhalit nové služby, které by nabízel v rámci předplatného.

Bude ale chystaná tiskovka Samsungu pouze o softwaru? Ve vzduchu stále visí dosud nepředstavený smartphone Galaxy S21 FE, o kterém se chvíli spekuluje, že je na spadnutí, a chvíli na to se mluví o tom, že jej Samsung zrušil.

Samsung Galaxy S21 FE Leaked Pre

Příští týden bude každopádně nesmírně nabitý, v pondělí Apple představí své MacBooky, v úterý Google svoje Pixely a ve středu Samsung svoje… nechme se překvapit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).