Domů » Bleskovky » Název, který nikdo nečekal. Nové označení iPhone 9 vás překvapí

Název, který nikdo nečekal. Nové označení iPhone 9 vás překvapí

Konference giganta z Cupertina se již blíží, přičemž hlavní hvězdou večera má být iPhone 9. O telefonu víme již téměř všechno, včetně specifikací i informací o cenách. Kalifornská společnost však může zamíchat kartami v oblasti, kterou by čekal málokdo. Všichni tak nějak čekají, že se údajně dostupný model bude jmenovat buď iPhone 9 nebo iPhone SE2. Obě varianty dávají logický smysl a nikdo by se nezlobil, kdyby Apple sáhl po jedné z těchto variant.

iphone 9 3
Apple iPhone 9 se možná bude jmenovat úplně jinak. Ve hře je poměrně jednoduchá varianta

Tip: Apple vyvíjí vlastní 5G modemy. V nadcházejících iPhonech je však nepoužije

Jenže název bude možná úplně jiný. Apple iPhone. Přesně tak by se měl jmenovat chystaný model od Applu. Takže žádný iPhone 9 ani iPhone SE2, pouze iPhone. Tato informace vyšla z úst samozvaného tipstera jménem Jon Prosser.

Tento leaker dokázal odhadnout například ceny řady Galaxy S20, ale i tak bychom měli jeho odhad brát s určitým odstupem. Je však možné, že je Jon dobře informován a ví, jaké bude konečné označení novinky. Pravdu se zřejmě dozvíme již zhruba za měsíc, kdy se má odehrát premiéra modelu Apple iPhone/9/SE2.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments