Domů » Bleskovky » Název, který nikdo nečekal. Nové označení iPhone 9 vás překvapí

Název, který nikdo nečekal. Nové označení iPhone 9 vás překvapí

Konference giganta z Cupertina se již blíží, přičemž hlavní hvězdou večera má být iPhone 9. O telefonu víme již téměř všechno, včetně specifikací i informací o cenách. Kalifornská společnost však může zamíchat kartami v oblasti, kterou by čekal málokdo. Všichni tak nějak čekají, že se údajně dostupný model bude jmenovat buď iPhone 9 nebo iPhone SE2. Obě varianty dávají logický smysl a nikdo by se nezlobil, kdyby Apple sáhl po jedné z těchto variant.

iphone 9 3
Apple iPhone 9 se možná bude jmenovat úplně jinak. Ve hře je poměrně jednoduchá varianta

Tip: Apple vyvíjí vlastní 5G modemy. V nadcházejících iPhonech je však nepoužije

Jenže název bude možná úplně jiný. Apple iPhone. Přesně tak by se měl jmenovat chystaný model od Applu. Takže žádný iPhone 9 ani iPhone SE2, pouze iPhone. Tato informace vyšla z úst samozvaného tipstera jménem Jon Prosser.

Tento leaker dokázal odhadnout například ceny řady Galaxy S20, ale i tak bychom měli jeho odhad brát s určitým odstupem. Je však možné, že je Jon dobře informován a ví, jaké bude konečné označení novinky. Pravdu se zřejmě dozvíme již zhruba za měsíc, kdy se má odehrát premiéra modelu Apple iPhone/9/SE2.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

3 komentářů

  1. Co máš za telefon? Hádám Huahej nebo Xiaomi

    • _qam_: Už to tady kdysi psal. Nějaký Xiaomi za 3 tisíce na splátky. To je v pohodě, protože je starší a dělá za minimální mzdu. To ti pak v životě zbývá jen nadávat na internetu :-D

  2. Nejsou lepsi stranky pro sebeukajeni?😂

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).