Domů » Články » NavNGo představí na CeBITu novou verzi iGo 8 s 3D objekty

NavNGo představí na CeBITu novou verzi iGo 8 s 3D objekty

iGo 8Společnost NavNGo se chystá na letošním CeBITu představit novou verzi kvalitního navigačního softwaru iGo ve verzi 8. Mezi hlavní lákadla osmičkové verze by měl patřit nový 3D pohled, jehož zobrazování zajišťuje vylepšený engine schopný na mapě vykreslovat 3D objekty (budovy, mosty…). Do budoucna si od tohoto enginu výrobce slibuje například to, že by bylo možné při navigaci využívat satelitních a leteckých snímků. Podle přiložených screenshotů vypadá nové iGo 8 opravdu dobře. Otázkou však zůstává, jak moc náročný bude nový engine na výkon procesoru, a zda jej tedy bude možné používat i na starších PocketPC?

iGo 8 dále přichází s kompletně upraveným uživatelským prostředím, které zahrnuje dva nové konfigurační profily – pro začátečníky a experty. V režimu pro začátečníky bude možné nakonfigurovat základní funkce programu, uživatelé s pokročilejšími znalostmi pak jistě ocení expertní režim, ve kterém bude možné program kompletně přeskinovat a vyladit podle svých představ. Změn by měl doznat také správce POI (oblíbené body zájmu).

Screenshot
-

Video

Další informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce 

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kato
Uživatel
Kato
Offline

Tomu, co je na tom videu moc neverim, ale ten screenshot vypada dobre – pekne, ciste, prehledne

Shark NX
Uživatel
Shark NX
Offline

Nadherne … Som zvedavy kedy to vyjde a jake to bude mat poziadavky …