NavNGo představí na CeBITu novou verzi iGo 8 s 3D objekty

iGo 8Společnost NavNGo se chystá na letošním CeBITu představit novou verzi kvalitního navigačního softwaru iGo ve verzi 8. Mezi hlavní lákadla osmičkové verze by měl patřit nový 3D pohled, jehož zobrazování zajišťuje vylepšený engine schopný na mapě vykreslovat 3D objekty (budovy, mosty…). Do budoucna si od tohoto enginu výrobce slibuje například to, že by bylo možné při navigaci využívat satelitních a leteckých snímků. Podle přiložených screenshotů vypadá nové iGo 8 opravdu dobře. Otázkou však zůstává, jak moc náročný bude nový engine na výkon procesoru, a zda jej tedy bude možné používat i na starších PocketPC?

iGo 8 dále přichází s kompletně upraveným uživatelským prostředím, které zahrnuje dva nové konfigurační profily – pro začátečníky a experty. V režimu pro začátečníky bude možné nakonfigurovat základní funkce programu, uživatelé s pokročilejšími znalostmi pak jistě ocení expertní režim, ve kterém bude možné program kompletně přeskinovat a vyladit podle svých představ. Změn by měl doznat také správce POI (oblíbené body zájmu).

Screenshot
-

Video

Další informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce 

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Kato (neregistrovaný)

    Tomu, co je na tom videu moc neverim, ale ten screenshot vypada dobre – pekne, ciste, prehledne

  2. Shark NX (neregistrovaný)

    Nadherne … Som zvedavy kedy to vyjde a jake to bude mat poziadavky …

  3. mistrsoft (neregistrovaný)

    No je to moc sexy.. Jen doufam, ze to na Unikovi pomasti svizne.. mam igo2006 a ta se mi zda uz dost dobra.. spis by to chtelo rozchodit v cr poradne tms-rds jesi sem ty zkratky nenapsal blbe..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *