Domů » Články » NavNGo představí na CeBITu novou verzi iGo 8 s 3D objekty

NavNGo představí na CeBITu novou verzi iGo 8 s 3D objekty

iGo 8Společnost NavNGo se chystá na letošním CeBITu představit novou verzi kvalitního navigačního softwaru iGo ve verzi 8. Mezi hlavní lákadla osmičkové verze by měl patřit nový 3D pohled, jehož zobrazování zajišťuje vylepšený engine schopný na mapě vykreslovat 3D objekty (budovy, mosty…). Do budoucna si od tohoto enginu výrobce slibuje například to, že by bylo možné při navigaci využívat satelitních a leteckých snímků. Podle přiložených screenshotů vypadá nové iGo 8 opravdu dobře. Otázkou však zůstává, jak moc náročný bude nový engine na výkon procesoru, a zda jej tedy bude možné používat i na starších PocketPC?

iGo 8 dále přichází s kompletně upraveným uživatelským prostředím, které zahrnuje dva nové konfigurační profily – pro začátečníky a experty. V režimu pro začátečníky bude možné nakonfigurovat základní funkce programu, uživatelé s pokročilejšími znalostmi pak jistě ocení expertní režim, ve kterém bude možné program kompletně přeskinovat a vyladit podle svých představ. Změn by měl doznat také správce POI (oblíbené body zájmu).

Screenshot
-

Video

Další informace naleznete na oficiálních stránkách výrobce 

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Tomu, co je na tom videu moc neverim, ale ten screenshot vypada dobre – pekne, ciste, prehledne

  2. Nadherne … Som zvedavy kedy to vyjde a jake to bude mat poziadavky …

  3. No je to moc sexy.. Jen doufam, ze to na Unikovi pomasti svizne.. mam igo2006 a ta se mi zda uz dost dobra.. spis by to chtelo rozchodit v cr poradne tms-rds jesi sem ty zkratky nenapsal blbe..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).