Domů » Bleskovky » NaviFirm: Tango ROM pro Nokii Lumia 710 je na světě

NaviFirm: Tango ROM pro Nokii Lumia 710 je na světě

Už včera se objevily první zmínky o uvolnění Tango ROM pro Lumii 710, která však byla určena pouze pro čínský trh a neobsahovala angličtinu. ROM pocházela přímo ze serverů Nokie a nejednalo se tedy o žádnou neoficiální verzi. Netrvalo dlouho a před několika hodinami se v aplikaci NaviFirm objevila další verze Tango ROM, tentokrát už určená pro belgického operátora Proximus, která obsahuje angličtinu a bez problémů by měla fungovat i v českých Lumiích (710). ROM má označení 8773.12120.

 

Firmware konečně obsahuje podporu tetheringu, na kterou všichni majitelé Lumií netrpělivě čekají. Pokud se novou verzi rozhodnete otestovat, mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí. Uvolnění ROM je jasným signálem k tomu, že se už brzy Tango aktualizace začne distribuovat klasickou cestou, a to nejen pro Lumii 710, ale také pro Lumii 800.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments