Domů » Bleskovky » NaviFirm: Tango ROM pro Nokii Lumia 710 je na světě

NaviFirm: Tango ROM pro Nokii Lumia 710 je na světě

Už včera se objevily první zmínky o uvolnění Tango ROM pro Lumii 710, která však byla určena pouze pro čínský trh a neobsahovala angličtinu. ROM pocházela přímo ze serverů Nokie a nejednalo se tedy o žádnou neoficiální verzi. Netrvalo dlouho a před několika hodinami se v aplikaci NaviFirm objevila další verze Tango ROM, tentokrát už určená pro belgického operátora Proximus, která obsahuje angličtinu a bez problémů by měla fungovat i v českých Lumiích (710). ROM má označení 8773.12120.

 

Firmware konečně obsahuje podporu tetheringu, na kterou všichni majitelé Lumií netrpělivě čekají. Pokud se novou verzi rozhodnete otestovat, mějte na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí. Uvolnění ROM je jasným signálem k tomu, že se už brzy Tango aktualizace začne distribuovat klasickou cestou, a to nejen pro Lumii 710, ale také pro Lumii 800.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Na cinskou verzi Nokia Lumia 800C je jiz k dispozici Tango Rom tyden.Takze na evropskou verzi se objevi co nevidet.

  2. Trošku offtopic, ale znamená to, že se to blíží i pro ostatní telefony, nebo tango nokie dostanou teď a my až někdy možná?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).