Sledujte nás na YouTube

Nav N Go iGO 8 bez paměťové karty? Ano!

Nav N Go iGO 8 bez paměťové karty? Ano!Máme dobrou zprávu pro všechny příznivce navigace iGO 8 a hlavně pro majitele komunikátoru HTC Touch Diamond, kteří díky absenci slotu pro paměťové karty nemohli využívat této navigace. Společnost Nav N Go totiž upustila od distribuce jeho navigačního softwaru iGO 8 striktně na paměťové kartě a od nynějška by měli mít majitelé komunikátorů HTC Touch Diamond a pravděpodobně dokonce i majitelé Samsungu i900 Omnia možnost nechat si u autorizovaného distributora nahrát přímo do vnitřní paměti speciální verzi iGO 8, která již není vázaná na ID karty, ale na ID zařízení.

Tato možnost distribuce je od Nav N Go opravdu dobrým krokem a osobně doufám, že v budoucnu Nav N Go nabídne tuto možnost všem majitelům Windows Mobile komunikátorů.

-

Tip: Pro všechny, kteří nad tímto navigační softwarem uvažují je dispozici rozsáhlý seznam zařízení, ve kterém si můžete zjistit, zdali je iGO 8 s vaším zařízením kompatibilní.

Stáhnout dokument (PDF)

Zdroj: tisková zpráva

Tomula

2 komentáře

  1. fbio (neregistrovaný)

    Já jsem iGO 8 používal na Diamondu ode dne kdy jsem si ho donesl domů…

  2. dokken (neregistrovaný)

    Hehe,to je ale 3,14ovina,denně podle iGo na mým Elfovi jezdím.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *