Domů » Články » Nav N Go iGO 8 bez paměťové karty? Ano!

Nav N Go iGO 8 bez paměťové karty? Ano!

Nav N Go iGO 8 bez paměťové karty? Ano!Máme dobrou zprávu pro všechny příznivce navigace iGO 8 a hlavně pro majitele komunikátoru HTC Touch Diamond, kteří díky absenci slotu pro paměťové karty nemohli využívat této navigace. Společnost Nav N Go totiž upustila od distribuce jeho navigačního softwaru iGO 8 striktně na paměťové kartě a od nynějška by měli mít majitelé komunikátorů HTC Touch Diamond a pravděpodobně dokonce i majitelé Samsungu i900 Omnia možnost nechat si u autorizovaného distributora nahrát přímo do vnitřní paměti speciální verzi iGO 8, která již není vázaná na ID karty, ale na ID zařízení.

Tato možnost distribuce je od Nav N Go opravdu dobrým krokem a osobně doufám, že v budoucnu Nav N Go nabídne tuto možnost všem majitelům Windows Mobile komunikátorů.

-

Tip: Pro všechny, kteří nad tímto navigační softwarem uvažují je dispozici rozsáhlý seznam zařízení, ve kterém si můžete zjistit, zdali je iGO 8 s vaším zařízením kompatibilní.

Stáhnout dokument (PDF)

Zdroj: tisková zpráva

Tomula

2 komentářů

  1. Já jsem iGO 8 používal na Diamondu ode dne kdy jsem si ho donesl domů…

  2. Hehe,to je ale 3,14ovina,denně podle iGo na mým Elfovi jezdím.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).