Domů » Bleskovky » Nástupce herního telefonu Black Shark se blíží. O výkon se postará Snapdragon 855

Nástupce herního telefonu Black Shark se blíží. O výkon se postará Snapdragon 855

Řada herních telefonů společnosti Xiaomi nazvaná Black Shark se brzy dočká nového přírůstku. Stát by se tak mělo v rozmezí jednoho až dvou měsíců. Jméno připravovaného zařízení sice neznáme, podle dostupných informací však nabídne pořádný výkon. O ten by se měl starat především čipset Qualcomm Snapdragon 855 a 8 GB RAM. Operačním systémem bude Android 9 Pie. Jak bude telefon vypadat? Na internetu se nyní objevila první fotografie.

Design zůstane zachovaný

Chystané zařízení designem připomíná své předchůdce, tedy první telefon nazvaný jednoduše Black Shark a jeho nástupce Black Shark Helo. I v případě novinky tak můžeme očekávat tmavá záda s tenkými zelenými linkami. Duální fotoaparát se bude nacházet v levém horním rohu, přičemž jedna z čoček by mohla obsahovat širokoúhlý objektiv.

https://twitter.com/xiaomishka/status/1100639909361184769

Podle čínských zdrojů telefon po vzoru čerstvě představeného Xiaomi Mi 9 nabídne podporu rychlého nabíjení s výkonem 27 Wattů a počítá se také s velmi tenkým spodním rámečkem a přítomností režimu Game Turbo. Vyloučit nelze ani příchod „prémiové“ verze s 12 GB RAM.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).