TOPlist

Nálož novinek od Samsungu: sledujte s námi odhalení Galaxy Z Fold 6, Z Flip 6 i chytrého prstenu

Oficiální pozvánka na letní Galaxy Unpacked 2024
  • Samsung dnes odpoledne představí duo nových skládacích telefonů Z Fold 6 a Z Flip 6
  • Ke slovu se dostane i příslušenství, například nové hodinky nebo prsten Galaxy Ring
  • Představení se odehraje v Paříži a jeho přenos můžete sledovat živě od 15:00

Už dnes odpoledne v 15:00 našeho času představí společnost Samsung své nové skládací telefony Galaxy Z Fold 6 a Z Flip 6. Jako již tradičně se tak stane na letním vydání konference Galaxy Unpacked, tentokrát v Paříži, kam dostala pozvánku i naše redakce. Na jaké novinky se můžete těšit?

Flip, Fold, sluchátka, hodinky a prsten Galaxy Ring

Hlavním programem celé konference je pochopitelně duo skládacích telefonů Z Flip 6 a Z Fold 6. Oba přicházejí s mírným designovým faceliftem a meziročně vylepšenou výbavou. O žádných markantních změnách form faktoru nebo designového pojetí však spekulace nic neříkají. Oba telefony mají ale přinést zbrusu nové funkce umělé inteligence Galaxy AI.

To ale zdaleka není všechno. Dle uniklých informací se můžeme těšit také na dvojici nových hodinek, a sice základní model Galaxy Watch 7 a vylepšenou variantu Galaxy Watch Ultra. Druhé zmíněné, soudě podle úniků, slibují nový design, masivní konstrukci a maximálně zvýšenou odolnost.

Kromě toho Samsung odhalí také duo nových sluchátek: peckové Galaxy Buds 3 a špuntové Galaxy Buds 3 Pro. Dle očekávání přijde řada i na „prsten moci“, ergo chytrý prsten jménem Galaxy Ring. Ten výrobce už trochu poodhalil během lednové konference, dnes však dojde k jeho úplnému představení a uvedení na evropské trhy.Chytrý telefon Samsung Galaxy Z Flip 6Nepřehlédněte

Totální únik Galaxy Z Flip 6 a Fold 6! Bude ještě vůbec co představovat?

Přímý přenos začíná dnes v 15:00 našeho času. Tiskovou konferenci můžete živě sledovat skrze výše vložené video. My budeme přítomni i na místě, díky tomu si už v 15:00 na SMARTmanii budete moci přečíst podrobné první dojmy ze všech představených novinek. Nabídneme vám i detailní informace o cenách a dostupnosti na českém a slovenském trhu.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku