Sledujte nás na YouTube

Nalaďte se na Galaxy Note 7. Stáhněte si originální tapety

Oficiální představení Samsungu Galaxy Note 7 se blíží. Novinka z portfolia jihokorejského giganta bude odhalena 2. srpna na tiskové konferenci v New Yorku. Ani tentokrát se však většinu informací nepodařilo uhlídat a my už známe nejen kompletní podobu, ale i většinu hardwarových parametrů, které najdete v tomto článku.

Pokud si čekání na nový model chcete ukrátit, můžete svůj smartphone převléknout do originálních tapet, které pocházejí právě z Galaxy Note 7.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. SLOVovca (neregistrovaný)

    Povedené tapety

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *