Domů » Bleskovky » Note 7 zřejmě nabídne menší baterii než S7 edge. Máme také screenshoty z UI

Note 7 zřejmě nabídne menší baterii než S7 edge. Máme také screenshoty z UI

Už 2. srpna se v New Yorku uskuteční konference Samsung 7 Unplugged, na níž jihokorejský gigant představí svůj vlajkový model Galaxy Note 7 (prodejní název bude Note7). Ve výbavě nově najdeme například USB-C konektor či čtečku oční duhovky. Pro data bude k dispozici 64GB úložiště s možností rozšíření paměťovou kartou a dvojici fotoaparátů o rozlišení 12 a 5 Mpx. Působivá je i zmínka o odolnosti s certifikací IP68, což by u zařízení se stylusem byla premiéra.

Samsung-Galaxy-Note-7-iris-scanner-registration

Ve specifikacích, které pocházejí od operátora SKT se objevila informace o kapacitě baterie; ta by měla být 3500 mAh, což je o 100mAh méně, než nabízí Galaxy S7 edge. Je samozřejmě možné, že SKT ještě nemusí mít finální specifikace. Celkové rozměry by měly být 73,9 x 153,5 x 7,9 mm, hmotnost pak 169 gramů.

O zobrazování se postará Super AMOLED panel s Quad HD rozlišením, který bude na obou stranách zaoblený (je také možné, že Samsung představí dvě varianty – klasickou a edge). Server AndroidAuthority.com rovněž zveřejnil několik screenshotů z nastavení čtečky oční duhovky a prohlédnout si můžeme i domovskou obrazovku a speciální nabídku, která se objeví po vysunutí pera S Pen.

Práce se stylusem a nabídkou Air Command
Práce se stylusem a nabídkou Air Command

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

  1. Tak to je trochu poděl, čekal bych aspoň 4000 mAh…. Prostě ještě o něco víc, než SGS7 EDGE.

  2. tom (neregistrovaný)

    Celkem pochopitelné, protože S Pen zabere celkem dost místa v telefonu, a ten senzor duhovky taky něco zabere. Každopádně s7 edge asi ve výsledku vydrží na baterii více, ale rozdíl bude nejspíše v jednotkách procent .

    • No bude dejme tomu plus mínus stejně jako Edge verze. Note měl mít minimálně 4000mAh, což by už bylo oproti SGS7 EDGE znát.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).