Sledujte nás na YouTube

Note 7 zřejmě nabídne menší baterii než S7 edge. Máme také screenshoty z UI

Už 2. srpna se v New Yorku uskuteční konference Samsung 7 Unplugged, na níž jihokorejský gigant představí svůj vlajkový model Galaxy Note 7 (prodejní název bude Note7). Ve výbavě nově najdeme například USB-C konektor či čtečku oční duhovky. Pro data bude k dispozici 64GB úložiště s možností rozšíření paměťovou kartou a dvojici fotoaparátů o rozlišení 12 a 5 Mpx. Působivá je i zmínka o odolnosti s certifikací IP68, což by u zařízení se stylusem byla premiéra.

Samsung-Galaxy-Note-7-iris-scanner-registration

Ve specifikacích, které pocházejí od operátora SKT se objevila informace o kapacitě baterie; ta by měla být 3500 mAh, což je o 100mAh méně, než nabízí Galaxy S7 edge. Je samozřejmě možné, že SKT ještě nemusí mít finální specifikace. Celkové rozměry by měly být 73,9 x 153,5 x 7,9 mm, hmotnost pak 169 gramů.

O zobrazování se postará Super AMOLED panel s Quad HD rozlišením, který bude na obou stranách zaoblený (je také možné, že Samsung představí dvě varianty – klasickou a edge). Server AndroidAuthority.com rovněž zveřejnil několik screenshotů z nastavení čtečky oční duhovky a prohlédnout si můžeme i domovskou obrazovku a speciální nabídku, která se objeví po vysunutí pera S Pen.

Práce se stylusem a nabídkou Air Command
Práce se stylusem a nabídkou Air Command

Michal Javůrek

5 komentářů

  1. Tak to je trochu poděl, čekal bych aspoň 4000 mAh…. Prostě ještě o něco víc, než SGS7 EDGE.

  2. tom (neregistrovaný)

    Celkem pochopitelné, protože S Pen zabere celkem dost místa v telefonu, a ten senzor duhovky taky něco zabere. Každopádně s7 edge asi ve výsledku vydrží na baterii více, ale rozdíl bude nejspíše v jednotkách procent .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *