Domů » Bleskovky » Funkce Always-on na Galaxy Note 7: Notifikace ihned po ruce

Funkce Always-on na Galaxy Note 7: Notifikace ihned po ruce

Samsung Galaxy Note 7 bude oficiálně představený 2. srpna na tiskové konferenci v New Yorku. Už nyní víme, jak bude novinka vypadat a že se dočkáme minimálně tří barevných variant. Nyní se na internetu objevila fotografie, na které je zachycena nabídka funkce Always-on, která na displeji zobrazuje informace o datu, čase, stavu baterie a nových notifikacích.

Samsung Galaxy Note 7
Samsung Galaxy Note 7 na oficiálním renderu

Displej, který bude na obou stranách zaoblený, by měl mít úhlopříčku 5,7″ či 5,8″ a pochopitelně se bude jednat o Super AMOLED panel s Quad HD rozlišením. Výkon má dodat procesor Exynos z vlastní produkce a dostupná by měla být i varianta se Snapdragonem 82x. Pro potřeby systému má být k dispozici 4 nebo 6 GB LPDDR4 RAM. Posílit by měla také baterie, a to na rovných 4000 mAh, i když některé zdroje hovoří o kapacitě 3600 mAh. Operačním systémem bude Android 6.0.1 Marshmallow, tradičně doplněný o uživatelské prostředí TouchWiz a funkce spojené s kapacitním perem S-Pen.

Funkce Always-On na Samsungu Galaxy Note 7
Funkce Always-On na Samsungu Galaxy Note 7

Telefon nabídne 64GB úložiště s možností rozšíření paměťovou kartou a dvojici fotoaparátů o rozlišení 12 a 5 Mpx. Působivá je i zmínka o odolnosti s certifikací IP68, což by u zařízení se stylusem byla premiéra. Chybět nemá ani oboustranný USB-C konektor či čtečka oční duhovky.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments