Domů » Bleskovky » Nabušený vývojářský tablet od Qualcommu se prodává za 1 300 USD

Nabušený vývojářský tablet od Qualcommu se prodává za 1 300 USD

Qualcomm není jen výrobcem procesorů – pro vývojáře a testery dodává komplexní hardware, na kterém je možné testovat náročné aplikace a hry. Horkou novinkou je tablet Snapdragon S4 Pro spadající do kategorie MDP (mobile development platform), který je osazený quad-core procesorem Qualcomm S4 (APQ8064) s grafickým akcelerátorem Adreno 320, 10,1 palcovým HD displejem, 2 GB operační paměti RAM (LPDDR2), 13Mpx fotoaparátem s přisvětlovací diodou (+ 2Mpx kamerka na přední straně) a 32 GB vnitřní paměti. Jako operační systém poslouží Android 4.0.4, nicméně velice brzy by měla být dostupná aktualizace na verzi 4.1.

 

Další zajímavostí je přítomnost celkem sedmi „Ultrasound“ mikrofonů pro extrémně čistý zvuk. Pokud byste si tento vývojářský tablet s velmi slušným hardware chtěli pořídit, připravte si 1 300 USD (27 400 Kč + daň) – nakupovat můžete zde.

 

 
Výsledky benchmarků

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. předpokládám že to je zasílané mimo EU, takže ještě 19% clo ;)

 2. skoda, ze ne OLED, skoda, ze ne FullHD. Jinak VELMI pekny. Co GPS? 3G? wifi? NFC? chtelo by to vetsi detaily

 3. Hehe, ty benchmarky. To musí bejt raketa docela.

 4. Tady je hezka recenze a srovnani s iPadem(3.gen) – toho jenom dohani:

  [odkaz]

  • dúfajme, že iPad niekedy dohoní aj rozlíšením aj cenou

   a poznámka o benchmarkoch :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).