Nabídnou Windows Phone 7.8 více než jen novou hlavní obrazovku?

Už od červnové keynote na vývojářské konferenci v San Franciscu, kde Microsoft představil nadcházející systém Windows Phone 8, se hojně diskutuje o tom, jak nakonec dopadnou majitelé zařízení první a druhé generace. Zástupci společnosti jim sice slíbili cenu útěchy v podobě aktualizace na verzi 7.8, kromě nové obrazovky Start k ní ale neuvedli žádné další podrobnosti a na jakékoliv dotazy ze strany novinářů a veřejnosti na toto téma odpovídali jen velmi vyhýbavě.

 

Alespoň malou naději na více funkcí přinesl výrok produktového manažera Microsoftu Larryho Liebermana, který na TechEdu 2012 prohlásil:

„Přinesou Windows Phone 7.8 nové funkce, ke kterým byste mohli coby vývojáři přistupovat? Možná, ale ještě jsme žádné nezveřejnili. Vše, co jsme dosud oznámili, je nová obrazovka Start. Je mi líto, zatím není co dodat. Ptáte se mě na otázku, na kterou nemohu odpovědět.“

Zda se jedná jen o nechtěnou nahrávku spekulacím, nebo o skutečné prořeknutí, ukáže až čas. Co si o celé záležitosti myslí naši čtenáři?

Zdroj: Microsoft (via WPCentral)

Autor článku
Miroslav Havlíček
image/svg+xml
+

Kapitoly článku