Domů » Bleskovky » Na Xiaomi Mi Band 6 konečně dorazila čeština. Poradíme, jak ji aktivovat

Na Xiaomi Mi Band 6 konečně dorazila čeština. Poradíme, jak ji aktivovat

V oblasti chytrých náramků platí Xiaomi za nekorunovaného krále. Jeho Mi Band je takřka ideálním spojením sympatické ceny s širokou plejádou funkcí, na kterou konkurence kouká jen zpovzdálí. Poslední iterace náramku Xiaomi Mi Band 6 nás v recenzi velmi zaujala a neměli jsme mu prakticky co vytknout.

Xiaomi Mi Band 6 recenze
Na Xiaomi Mi Band 6 konečně dorazila podpora češtiny

Jedním z významnějších nedostatků byla absence našeho mateřského jazyka v systému fitness náramku. Ačkoli se v rámci Mi Bandu čeština vždy dříve či později objevila, její nepřítomnost v den zahájení prodeje mohla být pro některé uživatele/začátečníky důvodem, proč s pořízením Mi Bandu 6 počkat.

Xiaomi Mi Band 6 08
Angličtina byla Achillovou patou náramku

Nyní si konečně mohou Xiaomi Mi Band 6 s jeho větším displejem a senzorem sledujícím okysličení krve užít všichni, kteří nevládnou některým z podporovaných jazyků. V rámci nové aktualizace totiž Mi Band 6 konečně dostává češtinu – stačí provést softwarovou aktualizaci náramku (celý proces zabere přibližně 5 minut) a poté v aplikaci Mi Fit zvolit na kartě vašeho profilu položku Nastavení náramku – Jazyk. Zde stačí jen vybrat češtinu.

Informace o spánku přímo na displeji náramku

Další novinkou, které jsme si po aktualizaci všimli, je nová položka Spánek, která se objevila v hlavním menu. V recenzi jsme kritizovali, že údaje o spánku můžete zobrazovat pouze v mobilní aplikaci Mi Fit, nicméně to už po této aktualizaci neplatí. Přímo na náramku si můžete zobrazit délku posledního spánku, čas usnutí a vstávání a průměrnou délku za posledních 7 dní.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Po aktualizaci se nic neděje, stále hlásí že aktualizace je aktuální 5.1.0.

  2. Dobrý den,
    mám mi band 6 s verzí firmwaru 1.0.0.34 a stále mi to píše, že tato verze je aktuální. Nevíte proč náramek nelze aktualizovat nebo kdy to půjde?
    Děkuji

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).