Domů » Bleskovky » Na plný plyn: na zařízení z rodiny Galaxy míří závodní pecka Forza Street

Na plný plyn: na zařízení z rodiny Galaxy míří závodní pecka Forza Street

Společnost Microsoft před několika roky vydala na počítače závodní hru s názvem Miami Street. Titul byl od první chvíle určený spíše pro méně výkonná zařízení – například pro tablety. Není to však tak dávno, co Microsoft hru přejmenoval, a do názvu se tak místo prosluněného pobřežního města dostalo jméno populární závodní série Forza.

Titul měl pod novým názvem „Forza Street“ dopřát hráčům ideální závodní zážitek například během cesty tramvají či metrem. Premisa hry je poměrně jednoduchá – vyhrávejte závody a budujte vaši vysněnou kolekci nablýskaných sporťáků. Jak se to vývojářům povedlo, se již zanedlouho budou moci přesvědčit také majitelé telefonů a tabletů z rodiny Galaxy od Samsungu. Zájemci si mohou titul předregistrovat na Google Play.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments