Domů » Bleskovky » Na jaké platformě hrajete hry? Dejte nám vědět v anketě týdne

Na jaké platformě hrajete hry? Dejte nám vědět v anketě týdne

Na SMARTmanii se snažíme věnovat různým tématům, mezi které patří také novinky z herního průmyslu. Hry totiž do značné míry pohánějí vývoj technologií kupředu a často se jedná o jediný způsob, jak využít výkon zařízení na maximum – ať už se jedná o chytré telefony, tablety, notebooky, či herní konzole.

hry nvidia geforce now games gaming unsplash
Preferujete hraní na mobilních platformách, nebo jste fanoušky výkonných konzolí či PC?

V redakci je řada z nás vášnivými hráči, kteří chvíle volna rádi tráví u kvalitního herního titulu, ať už je to na PlayStationu 5, Xboxu Series X, nebo třeba skrze streamované hraní na Nvidia GeForce Now. Nás nicméně zajímá, na jaké platformě rádi hrajete hry vy, naši čtenáři.

Na jaké platformě hrajete hry?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Preferujete konzolové hraní, jste „PC master race“ až do roztrhání těla či si rádi ukrátíte chvíli u nějaké mobilní hříčky? Hlasujte v anketě nebo nám dejte vědět do komentářů.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

10 komentářů

 1. Skoda tejto ankety, ak by tam bola aj moznost pre ludi co nehraju vobec tak by to bolo ovela presnejsie. Dalo by sa odhadnut kolko percent ludi hra a kde. Takto je to len nepresna anketa medzi hracmi.

 2. Na žádný.
  Je to ztráta času.

  • Od kdy je zábava ztráta času?

  • Pro dědka Dalcu samozřejmě není ztráta času sednout si na půl dne si s dalšími dědky k nějaké žbrndě v hospodě a dívat se na pár blbečků, jak se kloužou na kluzišti s hokejkama.

  • @_qam_
   Do hospody chodím pouze přes tejden na oběd – to mám placený zaměstnavatelem.
   Chodit chlastat do hospody nechávám jiným zoufalcům, co jsou ochotni vyhazovat peníze a likvidovat si chlastem a kouřením vlastní zdraví.

 3. @Anonym

  od „jaktěživá“ jak říkala babička.

 4. Hry jsou jenom pro děcka. Anketa hezky prozradila, kolik nedospělých jedinců čte smartmanii

 5. fotbal a PC hry jsou pro primitivy

 6. Koukám že místní osazenstvo primitivů se již vyblilo pod článkem…..bravo

  Je každého věc jak tráví svůj čas a každému do toho může být kulový :D

  Jednoznačně PC, mám rád svůj HW pod kontrolou.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).