Domů » Články » My Little Tank – nová akční hra od Astraware

My Little Tank – nová akční hra od Astraware

My Little TankVývojáři z Astraware dnes vydali novou akční hru s názvem My Little Tank, která je k dispozici pro Smartphone a PPC zařízení a podporuje také OS Windows Mobile 5.0. Ve hře se vžijete do role tanku, se kterým budete v 60 různých misích ničit nepřátelské tanky, radary a budovy a samozřejmě také bránit své teritorium. K dispozici na to budete mít několik druhů zbraní a také oblíbené powerupy (různá vylepšení). Hra nabízí skvělou grafiku a kvalitní zvukové efekty. Pokud hledáte zábavu na dlouhé zimní večery, bude pro vás Little Tank skvělou volbou.

Informace o hře:

60 odlišných misí
5 typů nepřátelských tanků
6 powerupů (bonusů)
7 barevných provedení vašeho tanku
Možnost ničit objekty na mapě (domy, radary, základny…)
PPC verze hry podporuje QVGA (240×320) a VGA (480×640) rozlišení v klasickém i Landscape módu
Smartphone verze podporuje pouze klasické rozlišení (176×220)

Demoverzi pro Smartphone telefony stahujte v naší Download sekci, PPC Demoverzi zde.

 

Logo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Již brzy vám také přineseme recenzi PPC verze My LittleTank !

  2. no ja jsem v 42. levelu a uz to vzdavam, nuda… bohuzel, myslel jsem ze recenze dopadne kladne, ale uz ted muzu oznamit ze ne, hra je po 15.levelu desne stereotypni a porad jsem cekal jestli prijde neco, co hru ozivi, ale bohuzel :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).