Domů » Bleskovky » Můj Vodafone pro Android a iOS: Mějte přehled o svém účtu

Můj Vodafone pro Android a iOS: Mějte přehled o svém účtu

S nově vydanou aplikací Můj Vodafone mohou mít nyní zákazníci aktuální přehled o telefonním účtu pohodlně přímo ve svém chytrém telefonu. Aplikace umožňuje využívat nejdůležitější funkce Internetové samoobsluhy Vodafone a je k dispozici pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.

  
Aplikace Můj Vodafone pro Android

Aplikace Můj Vodafone je zdarma, její stažení nebude zákazníky nic stát a zároveň se jim při jejím využívání v České republice ani v zahraničí nebudou čerpat data z FUP limitu. Aplikaci mohou kdekoli ve světě využívat i zákazníci, kteří nemají aktivovaný datový tarif.   

Můj Vodafone nyní obsahuje:

 • Chytrý přehled – informace o útratě za služby před vystavením Vyúčtování
 • Čerpání dat – informace o přenesených kilobytech a čerpání v rámci datového balíčku
 • Poslední vyúčtování – informace o stavu a výši posledního Vyúčtování u zákazníků s tarifem, či o výši kreditu a jeho vypršení u zákazníků s předplacenou kartou
 • Dodatečný FUP limit – možnost dokoupení dodatečného FUP limitu k internetovému balíčku 

„Během několika málo týdnů rozšíříme aplikaci o další užitečné funkce, jako například informace o čerpání hlasového a SMS balíčku. Budeme se zaměřovat hlavně na ty funkce, které si nejvíce přejí zákazníci a podle jejich zpětné vazby budeme další možnosti využití do aplikace postupně doplňovat v průběhu celého roku,“ řekl Peter Baláž, manažer on-line péče o zákazníky Vodafonu.

  
Screenshoty z verze pro iOS

Aplikace Můj Vodafone umožňuje i trvalé přihlášení, takže telefonní číslo a heslo stačí zadat pouze jednou. Pokud máte iPhone či iPad, pokračujte do App Store. Pro majitele zařízení s Androidem máme odkaz na Google Play. Do budoucna bude Můj Vodafone k dispozici i pro telefony s operačním systémem Windows Phone a také ve verzi optimalizované pro tablety. 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. renoar (neregistrovaný)

  Zatím velké zklamání

 2. Pipa (neregistrovaný)

  ani jsem neinstaloval, stačí výčet schopností :d

 3. Goodhoko (neregistrovaný)

  Mě se líbí hlavně ten data counter, přece jenom to bude mnohem přesnější než ty apliakce. (možná ne přesnější, ale bude ukazovat jak přesně na tom jsem.) Ostatní funkce jsou využitelné tak 2x do roka. Za to bych app neodsuzoval jen proto, že je od Vodafonu. Tohle jsou kroky dobrým směrem. Cenová politika atd. je zas něco uplně jiného ;).

 4. pan (neregistrovaný)

  A co wp7? Kdyz uz se do toho tak dali. On Vodafone zadny wp7 telefon nenabizi, co?

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Verze pro Windows Phone prý bude do konce roku, bližší termín jsem z Vodafonu zatím nedostal :(

  • Venca B (neregistrovaný)

   Jiří Hrma: Vážně? Díky moc za info. Nevím, jestli to tam bylo, už když jsem to četl :D jestli jo, tak se omlouvám, jestli ne, tak díky moc. No i tak díky moc :-)

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *