Domů » Bleskovky » Můj příběh v minutě: Natočte video a získejte HTC One X+ a 15 000 Kč

Můj příběh v minutě: Natočte video a získejte HTC One X+ a 15 000 Kč

Krátkometrážní filmová soutěž Můj příběh v minutě dnes pod patronátem režiséra Jakuba Koháka a společnosti HTC odstartovala svůj první ročník. Tento projekt je určen kreativcům, filmovým nadšencům a všem, kdo mají dobrý nápad nebo příběh. Zúčastnit se může kdokoli z České nebo Slovenské republiky, kdo přihlásí svůj krátký film s maximální stopáží jedna minuta. Vyhlášeny jsou tři kategorie – Můj život v minutě, Moje škola v minutě a Volná tvorba.

 

Odborná porota v čele s Jakubem Kohákem vybere v každé kategorii jedno vítězné video včetně výherce ceny Grand Prix. Současně bude vyhlášena divácká cena, kterou si odnese nejoblíbenější video na YouTube kanálu projektu. Soutěž probíhá do 16. 12. 2012. a hraje se celkem o 4 telefony HTC One X+ a Grand Prix cenu 15 000 Kč.

Soutěže se může zúčastnit opravdu každý. Projekt neklade žádné speciální požadavky na formu nebo technické zpracování příběhů. Dnes si takové minutové video nebo animaci dokáže vyrobit opravdu každý během deseti minut například s pomocí běžných aplikací na úpravu videa v mobilním telefonu. Stejně tak má každý v počítači základní program typu Movie Maker, díky kterému snadno sestříhá své fotky nebo videa do potřebné formy,“ říká Jakub Kohák, filmový a reklamní režisér a hlavní porotce. Veškeré podrobnosti o soutěži jsou k dispozici na MujPribehVminute.cz. Mediálním partnerem akce je server SmartMania.cz.

Abychom vás navnadili, připravili jsme si k projektu Můj příběh v minutě jedno nesoutěžní video do kategorie Volná tvorba. Přivázali jsme na špagát Jirku Hrmu a takhle to dopadlo… tak co, jdete do toho? :)

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Milan (neregistrovaný)

  Video s tím drakem je moc hustý, to je fakt Jirka?

 2. Lubean (neregistrovaný)

  15.000 Kč mínus daň z přijmu ;-)

 3. Michal Landsman (neregistrovaný)

  Skvělý nápad.

 4. Karel (neregistrovaný)

  Chci se zeptat zda je možné použít ve videu nějakou hudbu, na kterou nevlastním práva?

 5. Martin (neregistrovaný)

  Účastnit se nebudu, nicméně mě hřeje pocit, že HTC i na tak malém trhu, jako je ČR nespí a marketingově se nadechuje k ofenzívě, která jak doufám, dožene HTC zase na výsluní.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).