Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Motorola Edge+ má problém. Uživatelé si stěžují na problémy s displejem

Motorola Edge+ má problém. Uživatelé si stěžují na problémy s displejem

Jak z našich předchozích novinek víte, Motorola po dlouhé době uvedla na trh dobře vybavenou vlajkovou loď s názvem Motorola Edge+, která jí podle dosavadních ohlasů rozhodně nedělá ostudu. Spokojenost však nevládne úplně u všech uživatelů – někteří si krátce po začátku jejího prodeje začali na fórech společnosti Lenovo, pod kterou Motorola patří, stěžovat na různé defekty displeje.

Dotčené uživatele trápí například zkreslení barev, černá místa nebo podivné šmouhy, přičemž někdy jsou prý problémy tak výrazné, že obrazovku nelze prakticky používat. Podle fotografií, kterými uživatelé své příspěvky doprovázejí, se zdá, že některé potíže způsobují okraje obrazovky. Motorola každopádně o problémech ví a již vydala aktualizaci, která podle všeho většinu z nich opravuje. Uživatelům, u nichž problémy i poté přetrvají, poskytne pomoc na individuální bázi.

Motorola Edge vadny displej 02 1

Motorola Edge+ není jediným smartphonem, který v poslední době zasáhly podobné potíže – problém s nesprávně fungující obrazovkou museli řešit i někteří majitelé telefonů Samsung Galaxy S20 Ultra nebo OnePlus 8 Pro.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments