TOPlist

Motorola Razr 2023 bude dvoubarevná žiletka. Podívejte se na první fotografii

motorola razr 2023 3
  • Letošní Motorola Razr zapózovala před objektivem fotoaparátu
  • Výrobce vsadí na elegantnější design zad s větším displejem

Značka Motorola, o jejíž mobilní dědictví se stará čínské Lenovo, letos představí novou generaci svého ohebného véčka Razr. Výrobce bude stavět na loňském modelu, který vyměnil ikonickou bradičku za praktičtější proporce, ovšem i tak se najdou prostory k dílčím zlepšením. Jak bude letošní Razr vypadat, odhaluje následující fotografie od 91mobiles.

Motorola Razr

Fotografie telefonu koresponduje s nedávno uniklými tiskovými snímky, potvrzuje se tak výrazné zvětšení vnějšího displeje. Ten bude zabírat prakticky celou horní polovinu telefonu, avšak bude v levém horním rohu narušen výřezy pro dvě čočky hlavního fotoaparátu a LED blesk.

motorola razr 2023 1

Díky roztažení displeje přes celou horní polovinu bude telefon zdánlivě dvoubarevný – horní polovina bude celá černá, na spodní pak výrobce zvolí jiné barvy, v případě vyfotografovaného telefonu červenou. Tuto barvu pak najdete nejen na zádech telefonu, ale i na postranních tlačítkách a na obvodovém rámečku. Ze snímku je patrný i upravený design kloubu.Motorola Razr 2022 recenzeNepřehlédněte

Recenze Motorola Razr 2022: žiletka ztupená hloupými chybami

Co se týče parametrů, tak ty jsou zatím velkou neznámou. Loňský model byl poháněn vlajkovým čipsetem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, tudíž letos můžeme pravděpodobně očekávat nástupnický model Snapdragon 8 Gen 2.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku