Domů » Články » Motorola Q v prodeji už od prosince!

Motorola Q v prodeji už od prosince!

motoqMotorola v pátek uveřejnila nové zprávy ohledně připravovaného komunikátoru Motorola Q alias Franklin. Poprvé jste si o něm na SmartManii mohli přečíst ke konci července. Hlavní představitel firmy Ed Zander nyní oznámil dostupnost přístroje již v prosinci letošního roku, což je mnohem dříve než původní plány-ty počítaly s nástupem na trh během prvního čtvrtletí 2006. Toto datum samozřejmě platí pro USA, kdy seženeme novou „Moto“ v Evropě zatím není jasné. Každopádně ani v Americe není jisté, že si všichni potenciální zájemci budou moct nadělit očekávaný komunikátor už pod stromeček. Záležet bude na jednotlivých prodejcích a distributorech, stejně jako na množství dostupných kusů.

Osobně jsem zvědav, zda-li nebude mít tak časné uvedení Motoroly Q vliv na její kvalitu. Přece jen představit novinku o několik měsíců dříve není běžné. Snad se moje obavy ohledně kvality výsledného zpracování nenaplní. Hlavní otázka tak stále visí nad specifikací „Q-čka“, která nebyla zveřejněna. Rovněž cena není zatím známa-vzhledem ke konkurenci v podobě HP hw65xx snad nakonec příliš nepřesáhne 20 000 Kč.

Zdroj: Smartphone Thoughts

Aleš Lalík

3 komentářů

  1. Nezda sa vam ten displej nejaky mikroskopicky? To aby som si kupil lupu…

  2. Ten displej asi neni mikroskopický, spíše Moto Q bude velká

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).