Sledujte nás na YouTube

Motorola Q v prodeji už od prosince!

motoqMotorola v pátek uveřejnila nové zprávy ohledně připravovaného komunikátoru Motorola Q alias Franklin. Poprvé jste si o něm na SmartManii mohli přečíst ke konci července. Hlavní představitel firmy Ed Zander nyní oznámil dostupnost přístroje již v prosinci letošního roku, což je mnohem dříve než původní plány-ty počítaly s nástupem na trh během prvního čtvrtletí 2006. Toto datum samozřejmě platí pro USA, kdy seženeme novou “Moto” v Evropě zatím není jasné. Každopádně ani v Americe není jisté, že si všichni potenciální zájemci budou moct nadělit očekávaný komunikátor už pod stromeček. Záležet bude na jednotlivých prodejcích a distributorech, stejně jako na množství dostupných kusů.

Osobně jsem zvědav, zda-li nebude mít tak časné uvedení Motoroly Q vliv na její kvalitu. Přece jen představit novinku o několik měsíců dříve není běžné. Snad se moje obavy ohledně kvality výsledného zpracování nenaplní. Hlavní otázka tak stále visí nad specifikací “Q-čka”, která nebyla zveřejněna. Rovněž cena není zatím známa-vzhledem ke konkurenci v podobě HP hw65xx snad nakonec příliš nepřesáhne 20 000 Kč.

Zdroj: Smartphone Thoughts

Aleš Lalík

3 komentáře

  1. stary_pes (neregistrovaný)

    Nezda sa vam ten displej nejaky mikroskopicky? To aby som si kupil lupu…

  2. …neni nad MDA 2

  3. Aleš Lalík (neregistrovaný)

    Ten displej asi neni mikroskopický, spíše Moto Q bude velká

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *