Domů » Články » Motorola představila nový PocketPC HC700

Motorola představila nový PocketPC HC700

Motorola HC700Motorola dnes představila nový PPC s názvem HC 700. Moc informací o tomto zařízení se zatím ven nedostalo, avšak jisté je, že Motorola nabídne dotykový displej společně s vestavěnou klávesnicí (viz obrázek). Uvnitř bude procesor Intel Xscale, frekvence zatím není známa. PPC bude dále disponovat integrovaným Wi-Fi modulem a klasicky také Bluetooth rozhraním. Operační systém bude pravděpodobně Windows Mobile 2003SE a nebo v lepším případě WM 5.0.

Jak je již z obrázku patrné, telefon bude určený zejména pro práci v terénu díky své bytelnější konstrukci. Na trhu by se měl objevit zhruba v polovině roku 2006, nyní nám nezbývá než vyčkávat na další informace, které Motorola o tomto zařízení zveřejní.

Zdroj: MSmobiles

 

 

Další obrázek:
2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. To vyzera ako ovladac k televizoru…

  2. Radek Mikudík

    HC 700 je určen výhradně firemním zákazníkům, jako osobní telefon by si ho jen těžko někdo koupil…

  3. Osobne v tom vidim uziti jako prostredek na obranu, preci jen dostat s timhle po hlave…

  4. Netusil jsem, ze to kdy reknu, ale oproti tomuhle je moje MDA II opravdu kolibri „mobilek“

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).