Domů » Bleskovky » Motorola Edge 20 Pro dostane periskopický objektiv a přijde o typické zakřivení

Motorola Edge 20 Pro dostane periskopický objektiv a přijde o typické zakřivení

Legendární značka Motorola už sice nepatří mezi špičku ve svém oboru, to nicméně neznamená, že nedokáže svými telefony zaujmout. Ať už jde o ohebný smartphone Razr 5G nebo vlajkový model Edge+, své místo na trhu si značka s turbulentní minulostí zajistit dokáže.

Motorola Edge 00
Motorola Edge+ se dočká nástupce

Právě chystaná vlajková loď Motorola Edge 20 Pro o sobě dává vědět na prvním oficiálně vypadajícím renderu. Ten ukazuje smartphone v celé své kráse z několika stran, takže máme poměrně jasnou představu o tom, jak by mohl vypadat. Poměrně překvapivá je absence zakřiveného displeje, díky které získala celá řada své jméno.

motorola edge 20 pro
Motorola Edge 20 Pro

Na zadní straně zaujme modul fotoaparátu, jenž by měl ukrývat 108Mpx hlavní snímač, 16Mpx širokoúhlý objektiv a 8Mpx periskopický teleobjektiv s 5x optickým zoomem. O dostatek výkonu by se měl postarat čipset Qualcomm Snapdragon 870, jejž má doplnit 6/8/12 GB RAM a 128/256 GB vnitřní paměti. Chybět by neměla ani baterie s kapacitou 4500 mAh.

Motorola Edge 20 Pro by se měla oficiálně představit světu už 5. srpna. O její dostupnosti a předpokládané ceně v tuto chvíli bohužel nemáme žádné informace.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

 1. bez přezdívky...

  Pro mě se, po posledních zkušenostech z předešlých dnů, stává o dost zásadnější věcí to, z jakého materiálu je telefon vyroben, respektive jestli jde u jeho zadní strany o klouzavý nebo neklouzavý materiál.
  O kolik jsou tyto materiály líbivější, že oním to „puncem“ převýší praktičtější a uživatelsky příjemnější jiné materiály.
  Matný broušený kov není o tolik horší po vzhledové stránce, aby jeho volba, s ohledem na jeho vlastnosti, v celkovém pohledu nepřevážila sklo nebo hladkou keramiku.
  Je hodně aut, co mají v nabídce barvu typu coffee nebo béžovou, „havanu“ a spol. Zbroušená, zmatněla varianta úpravy povrchu, by těmto barvám seděla.
  Potažmo kompromis typu „satin“:) Pískový povrch, ale nic co by se neprakticky drolilo, kdy to zase nesmí úplně drhnout. To by se mi líbilo, možná.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).