TOPlist

Motorola Droid Razr: Dvoujádrový procesor a 8Mpx fotoaparát (aktualizováno)

Jistě žádnému příznivci Motoroly neunikla zpráva o chystaném smartphonu s názvem Droid Razr. Zahraničnímu portálu BGR se podařilo získat informace o použitém hardwaru a opravdu se máme na co těšit. Zdroj blízký Motorole potvrdil přítomnost 4,3“ displeje a podporu 4G/LTE sítí. Svižný chod systému a aplikací obstará dvoujádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz a 1 GB operační paměti. Internetem též kolují spekulace o použitém fotoaparátu, který by měl disponovat 8Mpx snímačem s možností nahrávat videa ve Full HD (1080p). Další nepodložené informace hovoří o použití tvrzeného skla Gorilla Glass a krytu zařízení vyrobeného z kevlarových vláken. Další zajímavou vlastností se má stát zvýšená odolnost vůči vodě a prachu. Podobně odolné smartphony se těší stále větší oblibě u japonských uživatelů. Telefon se zprvu objeví na americkém trhu v nabídce operátora Verizon. Zda se Motorola Droid Razr dostane i na starý kontinent, bohužel nevíme.

-

Aktualizováno v 20:48: Náš čtenář nám zaslal tip na video, na kterém se nachází první záběry Motoroly Droid Razr. Autor videa hovoří o velmi tenkém desingu (7,1mm). Výbava zahrnuje Super AMOLED displej s qHD rozlišením a 1 GB RAM. Je též potvrzena přítomnost dvoujádrového procesoru s taktem 1,2 GHz, Androidu ve verzi 2.3.5 a zadního krytu z kevlarových vláken. Kompletní specifikaci najdete v našem katalogu.

Zdroj: BGR

Autor článku Richard Streit
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku