Domů » Bleskovky » MotoHeroz: Netradiční závody, které baví celou redakci

MotoHeroz: Netradiční závody, které baví celou redakci

Čas od času se objeví mobilní hra, která nenechá chladným nikoho v redakci, a to je právě případ pecky MotoHeroz od vývojářů z RedLynx (UbiSoft), kteří stojí například za známými tituly Trials HD či DrawRace 2. Jedná se o hodně netradiční závody s prapodivnými vozítky, ve kterých máte za úkol zdolat připravené tratě (30), jež jsou zasazené do šesti různých prostředí. V každém prostředí vás čeká odlišné vozítko, které si navíc můžete vylepšovat za získané body. Pokud byste bodů měli málo, můžete si je dokoupit, ale to je jen pro „čajíčky“, pořádný pařan se bude snažit překonávat a neustále vylepšovat své časy :-).

  

Jednotlivé úrovně jsou velice pestré a žádné kolo se neopakuje, naopak vás jejich různorodost během hraní bude příjemně překvapovat. Svěží vítr do hry vnášejí také power-upy, neboli vylepšení, díky kterým můžete dočasně nechat vaše vozítko vzlédnout, zrychlit nebo nechat explodovat nálož.

Hra kromě singleplayeru podporuje i asynchronní multiplayer, což v praxi znamená, že s kamarády v reálném čase závodit nemůžete, ale můžete si dát souboj s jeho „duchem“. Doufejme, že právě na téhle funkci autoři do budoucna zapracují, protože klasický multiplayer zatím postrádáme.

Plná verze hry je v App Store dostupná za necelých 20 Kč a pokud vás podobné hry baví, určitě byste MotoHeroz měli vyzkoušet. Mimochodem, pokud s námi chcete změřit výsledky, v Game Center nás najdete pod názvem SmartMania.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. LP3W7 (neregistrovaný)

  Pekne zavody. Nemate nejake informace o tom, jestli se hra nechysta i na Android? Diky :)

 2. Yxo_lm (neregistrovaný)

  nechcem nikoho obvinovat z dakeho okopirovania ale neskutocne to pripomina elasto-maniu na PC

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Sám jsem dříve Elastomanii hodně hrál a základ je podobný, nicméně MotoHeroz mají hratelnost hodně dotaženou a různá vylepšení a bonusy ji odlišují, takže si nemyslím, že by to byla kopie Elmy :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *