TOPlist

MotoGear – že by Elastomania pro PPC ?

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Kdo někdy nehrál legendární Elastomanii na PC ? Osobně jsem u téhle hry strávil stovky hodiny za účelem mít co možná nejlepší Total Time a i když jsem teď již celkem vyšel ze cviku a ,,elmě,, se již tolik nevěnuji, nemohla mě nechat chladným informace o nové hře od Mobirate s názvem MotoGear.

Hra totiž vypadá a vlastně se na PPC hraje naprosto stejně, jako elma. Je pravda, že fyzika hry není zrovna nejdokonalejší a hra má spoustu mušek, ale pokud se nenecháte hned na začátku odradit a pořádně se do hry ponoříte, získá si vás tak jako mě. Pokud se vám bude MotoGear na vašem PPC trochu sekat, vypněte v Options položku FastGraph a hra se výrazně zrychlí.

V plné verzi vám pak hra nabídne 2 levelpacky s více než 100levely (+možnost stáhnout si nové), MotoGear dokonce podporuje levely vytvořené pro Elastomanii, dále si můžete uložit své replaye a odeslat své nejlepší časy na server k porovnání s ostatními hráči.

Demoverzi stahujte v naší Download sekci, plná verze stojí 19.95$ a koupit ji můžete na ClickGameru.

Tip: Pokud rádi hrajete Elastomanii, podívejte se na mé stránky, věnované právě této hře.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku