Domů » Bleskovky » Moto X4 na nových snímcích: duální fotoaparát a Full HD displej

Moto X4 na nových snímcích: duální fotoaparát a Full HD displej

Motorola před týdnem rozesílala pozvánky na tiskovou konferenci, která se bude konat už zítra v brazilském Sao Paulu. Představí některé ze svých produktů, mezi kterými možná bude i očekávaný model Moto X4. Oficiální distributor společnosti ještě před oficiálním odhalením na internet vypustil fotografii, na které jsou vidět technické specifikace telefonu, samotný smartphone na stojánku a manuál. Ale to není jediný únik, který v posledních dnech vyplul na světlo světa. Uživatel Jerry Yin na Google+ zveřejnil dva snímky Moto X4.

Zařízení bude podle všeho disponovat 5,2“ Full HD LCD displejem s ochranným sklem Gorilla Glass, procesorem Snapdragon 630 a Adreno 508 GPU. V Severní Americe, Evropě a Latinské Americe bude Moto X4 mít 3 GB RAM a vnitřní úložiště 32 GB. V Asii a Tichomoří se k zákazníkům dostane našlapanější verze, která bude mít 4 GB RAM a vnitřní úložiště 64 GB.

Chloubou chytrého telefonu se stane duální fotoaparát. První čočka s rozlišením 12 megapixelů a světelností f/2.0 bude snímat klasický RGB obraz. Druhý širokoúhlý objektiv nabídne rozlišení 8 megapixelů a světelnost f/2.2. A přední kamera se bude pyšnit rozlišením 16 megapixelů. Přístroj bude mít hned pod displejem čtečku otisků prstů a je vybaven certifikací IP68, díky které bude odolný vůči vodě a prachu.

Moto X4 bude mít baterii s kapacitou 3 000 mAh a předinstalovaný Android Nougat. Cena se bude pohybovat zřejmě okolo 9 000 Kč.

Michaela Brázdilová

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).