Domů » Bleskovky » Monument Valley 2 má novou kapitolu, upozorňuje na důležitost ochrany přírody

Monument Valley 2 má novou kapitolu, upozorňuje na důležitost ochrany přírody

Jedna z nejznámějších mobilních her posledních let Monument Valley 2 se dočkala nového obsahu. Do hry přibyla zbrusu nová kapitola, jejímž jednotícím prvkem jsou stromy. Aktualizace vznikla v rámci iniciativy Planet Green Game Jam a tvůrci by jejím prostřednictvím rádi upozornili na kampaň Play4Forests, která se zaměřuje na ochranu stromů s ohledem na jejich důležitost v boji proti klimatickým změnám.

monument valley 2 the lost forest

Kapitola s názvem The Lost Forest obsahuje čtyři obrazovky, na kterých je třeba – jako obvykle – řešit logické a prostorové hádanky. Nezbývá než dodat, že bezplatná aktualizace je dostupná ve verzích pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS i Android.

Monument Valley 2: The Lost Forest - official trailer
Monument Valley 2
Cena: 149,99 Kč
‎Monument Valley 2
Cena: 129,00 Kč

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. Super, na nové rozšíření čekám jak spásu boží :D Jen škoda že to mám vždy tak za 30 minut dohrané :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).