Domů » Články » Mobis Docking Station: Multimediální příslušenství pro WM zařízení

Mobis Docking Station: Multimediální příslušenství pro WM zařízení

Mobis PK-01 pro PPCNa webu MSmobiles se dnes objevila zajímavá zpráva o multimediální dokovací stanici pro Smartphone a PocketPC od společnosti Mobis. Díky této stanici můžete snadno přehrávat audio soubory z vašeho zařízení do hlasitých stereo reproduktorů.

Dokovací stanice se vyrábí ve dvou verzích. Verze PK-01 podporuje PocketPC MDA Compact, MDA 2, i-Mate JAM či Dopod 8×8.
Druhá, nesoucí označení PK-02, podporuje smartphone telefony Orange SPV C550 a C600, a také nedávno uvedené Qteky 8300 a 8310.

Pokud s touto dokovací stanicí spustíte ve svém zařízení film, můžete se kochat vlastním ,,mini,, kinem. Ovládání hlasitosti naleznete přímo na doku hned vedle 3,5mm výstupu na sluchátka. Tato audio stanice také dokonale poslouží pro nabíjení vašeho zařízení či synchronizaci s počítačem. USB kabel sice není součástí balení, ovšem to vůbec nevadí, protože tento typ kabelu doma má snad každý majitel SP nebo PPC. Výrobce také uvádí, že reproduktory obsažené v jejich systému disponují vysokým výkonem a důraznými basy, ovšem jak moc je jejich tvrzení pravdivé si netroufám odhadnout a vše ukáže až nějaký praktický test. Bohužel však zatím není znám distributor tohoto zajímavého příslušenství.

Qtek 8300 v dokovací stanici

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Tak neco takoveho uz bylo kdysi davno i k „normalnim“ founum.. Nicmene ja bych to teda rozhodne nechtel

  2. jj, videl jsem to kdysi pro telefony nokia…
    ,,Pozde, ale prece,,

  3. cena nejspíš není známa?

  4. Zatím není znám ani distributor :( a cena bohuzel take ne

  5. Jo bohuzel, je to nevyhoda ze tam neni treba vice mista a PPCčko se tam neda položit do Landscape Primárně je to však audio stanice.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).