TOPlist

Mobis Docking Station: Multimediální příslušenství pro WM zařízení

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Mobis PK-01 pro PPCNa webu MSmobiles se dnes objevila zajímavá zpráva o multimediální dokovací stanici pro Smartphone a PocketPC od společnosti Mobis. Díky této stanici můžete snadno přehrávat audio soubory z vašeho zařízení do hlasitých stereo reproduktorů.

Dokovací stanice se vyrábí ve dvou verzích. Verze PK-01 podporuje PocketPC MDA Compact, MDA 2, i-Mate JAM či Dopod 8×8.
Druhá, nesoucí označení PK-02, podporuje smartphone telefony Orange SPV C550 a C600, a také nedávno uvedené Qteky 8300 a 8310.

Pokud s touto dokovací stanicí spustíte ve svém zařízení film, můžete se kochat vlastním ,,mini,, kinem. Ovládání hlasitosti naleznete přímo na doku hned vedle 3,5mm výstupu na sluchátka. Tato audio stanice také dokonale poslouží pro nabíjení vašeho zařízení či synchronizaci s počítačem. USB kabel sice není součástí balení, ovšem to vůbec nevadí, protože tento typ kabelu doma má snad každý majitel SP nebo PPC. Výrobce také uvádí, že reproduktory obsažené v jejich systému disponují vysokým výkonem a důraznými basy, ovšem jak moc je jejich tvrzení pravdivé si netroufám odhadnout a vše ukáže až nějaký praktický test. Bohužel však zatím není znám distributor tohoto zajímavého příslušenství.

Qtek 8300 v dokovací stanici

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku