Domů » Bleskovky » Mobilní Mighty Doom vás naučí, jak se správně likvidují démoni

Mobilní Mighty Doom vás naučí, jak se správně likvidují démoni

Na světě je jen málo her, které se mohou pyšnit statusem absolutní legendy. Tím je bezesporu titul Doom z pera Johna Romera, který do značné míry definoval celý žánr FPS her. Ačkoli doby největší slávy už má tato hra za sebou, dvě reinkarnace z posledních let ukázaly, že Doom rozhodně nepatří do starého železa.

mighty doom image 1
Mighty Doom se nebere příliš vážně

Na nové vlně popularity se snaží svézt také mobilní titul Mighty Doom. Hra vzniká přímo pod patronací Bethesdy a ráda by se zařadila po bok titulů jako Fallout Shelter či The Elder Scrolls: Blades. Jestli od Mighty Doom očekáváte podobnou řežbu z první osoby, jako je tomu v případě plnohodnotného sourozence, jste na omylu.

Mighty DOOM - Play Free Now!

Nepřehlédněte – Akční klasiky Doom a Doom II dorazily na displeje smartphonů

Mighty Doom je odlehčená izometrická střílečka, která sází na jednoduchou, ale návykovou hratelnost a komiksově laděnou stylizaci.

Mighty DOOM
Cena: zdarma+

Pochopitelně nechybí ani hordy nepřátel a nároční bossové, kteří potrápí vaše prsty. Hra je dostupná zdarma v rámci předběžného přístupu na operační systém Android.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. To je taková blbina, že jsem se u toho seknul skoro na hodinu :-D dík no

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).