Sledujte nás na YouTube

Mobilní aplikace roku 2012: hlasování o nejlepší aplikaci odstartovalo

V pondělí 23. dubna odstartovalo hlasování veřejnosti ve druhém ročníku ankety Mobilní aplikace roku. Anketu, jejímž cílem je upozornit na zajímavé české aplikace pro smartphony, vyhlašuje sdružení Tuesday Business Network. Nominované aplikace roztřídila odborná porota do osmi kategorií, a to: Hry a zábava, Doprava, Mapy a navigace, Zdraví a životní styl, Práce, obchod, podnikání, Média, Nástroje, Peníze a nakupování, Komunikace, Vzdělávání a kultura.

O výherci ankety rozhodne široká veřejnost, čtenáři mohou hlasovat až do 23. května.  Vývojář vítězné aplikace bude odměněn bannerovou kampaní na serverech vydavatelství Internet Info v celkové hodnotě 150 000 Kč. Jeden z hlasujících čtenářů pak získá mobilní telefon Samsung Omnia 7.

Vyhlášení výsledků proběhne 13. června v rámci setkání Communication Wednesday v PwC BusinessCommunityCenter v Praze.

Partnery akce jsou společnosti Crazy TomatoGoogle Česká republika a T-Mobile Czech Republic. Mediálně je anketa zastřešena servery Androidmarket.czLupa.czMobilMania.czRoot.czSmartMania.cz a SvětAndroida.cz. Anketa je pořádána nezávislou členskou sítí firem a jednotlivců v oboru informačních a komunikačních technologií, internetu a inovací TUESDAY Business Network, působící pod vlajkou společnosti Internet Info.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *