Mobilní aplikace roku 2012: hlasování o nejlepší aplikaci odstartovalo

V pondělí 23. dubna odstartovalo hlasování veřejnosti ve druhém ročníku ankety Mobilní aplikace roku. Anketu, jejímž cílem je upozornit na zajímavé české aplikace pro smartphony, vyhlašuje sdružení Tuesday Business Network. Nominované aplikace roztřídila odborná porota do osmi kategorií, a to: Hry a zábava, Doprava, Mapy a navigace, Zdraví a životní styl, Práce, obchod, podnikání, Média, Nástroje, Peníze a nakupování, Komunikace, Vzdělávání a kultura.

O výherci ankety rozhodne široká veřejnost, čtenáři mohou hlasovat až do 23. května.  Vývojář vítězné aplikace bude odměněn bannerovou kampaní na serverech vydavatelství Internet Info v celkové hodnotě 150 000 Kč. Jeden z hlasujících čtenářů pak získá mobilní telefon Samsung Omnia 7.

Vyhlášení výsledků proběhne 13. června v rámci setkání Communication Wednesday v PwC BusinessCommunityCenter v Praze.

Partnery akce jsou společnosti Crazy TomatoGoogle Česká republika a T-Mobile Czech Republic. Mediálně je anketa zastřešena servery Androidmarket.czLupa.czMobilMania.czRoot.czSmartMania.cz a SvětAndroida.cz. Anketa je pořádána nezávislou členskou sítí firem a jednotlivců v oboru informačních a komunikačních technologií, internetu a inovací TUESDAY Business Network, působící pod vlajkou společnosti Internet Info.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku