MobilMania.sk: První dojmy z T-Mobile SDA II, Užitečné aplikace pro WM Jiří Hrma 17. 12. 2005 8:21 0 Na slovenské MobilManii se dnes objevil článek o prvních dojmech ze smartphonu T-Mobile SDA II. Přečíst si jej můžete zde. Nedávno se zde také objevil zajímavý článek o užitečných programech pro platformu Windows Mobile. Vstoupit do diskuze Autor článku Jiří Hrma Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Další dnešní články Asus ExpertBook P3: odolný pracant s vysokou mírou zabezpečení míří na český trh Jakub Karásek J. Karásek 16:00 0 Apple vysvětluje kontroverzní kompatibilitu watchOS 27 se staršími hodinkami Tomáš Zenkl T. Zenkl 15:00 1 Draze zaplacená nepozornost: stahování AI aplikací se může pořádně prodražit Ondřej Dolejš O. Dolejš 12:00 1 Vláda uzákoní zákaz telefonů ve školách. Týkat se má základek i gymnázií Jakub Fišer J. Fišer 10:35 2 O2 má konkurenci pro AirPods Max za tisícovku. K tomu zlevňuje další příslušenství Jakub Fišer J. Fišer 9:30 0 Kapitoly článku