Domů » Články » Mitac Mio A701: předběžné datum vydání

Mitac Mio A701: předběžné datum vydání

 Společnost Mitac vydala na konci srpna tiskovou zprávu, v níž poodhalila mimo jiné předpokládané datum uvedení tohoto velmi zajímavého Pocket PC na trh. S prvními exempláři bychom se měli setkat ještě do konce letošního roku. To samozřejmě platí pro země, kde má Mitac obchodní zastoupení. Kdo ví, jestli se A701 někdy objeví rovněž na našem trhu.

Zpráva neobsahuje podrobnou technickou specifikaci, pouze popisuje již známé skutečnosti, které jste si mohli na SmartManii přečíst už dříve. Základem bude systém Windows Mobile 5.0 poháněný procesorem Intel na frekvenci 520 MHz, doplněný 192MB paměti. Displej nabízí klasických 240×320 bodů na ploše o úhlopříčce 2,7″. Co číní A701 zajímavým je kromě designu rovněž přítomnost GPS modulu přímo v přístroji. Věci jako 1,3MPx kamera či Bluetooth již dnes nikoho nepřekvapí. K zamyšlení ale vede fakt, že výrobce ve zprávě jakkoliv nezmínil ani nepopřel přítomnost Wi-Fi. Jestli se s ním v konečné podobě Mia A701 setkáme prozatím zůstává otázkou.

Tisková zpráva Mitacu v angličtině

Zdroj: msmobiles

Aleš Lalík

3 komentářů

  1. Smola len ze to nema tych 480*640 ako sme sa domnievali skor…

  2. Předchozí informace byly bohužel špatné. Škoda protože VGA rozlišení na 2,7″ displeji by bylo opravdu super

  3. Presne – VGA je moooc velka skoda :( A jestli to nebude mit ani to WiFi…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).