Domů » Bleskovky » Místo, kde Apple představil první Macintosh a Apple Watch, čeká demolice

Místo, kde Apple představil první Macintosh a Apple Watch, čeká demolice

Divadlo The Flint Center for the Performing Arts v Cupertinu čeká demolice. Pro technologický svět mělo symbolický význam. Na jeho prknech totiž zástupci společnosti Apple představovali klíčové produkty. Dychtiví diváci zde sledovali odhalení prvního počítače Macintosh či chytrých hodinek Apple Watch. Pět dekád starou budovu nyní nahradí nová.

Cupertino Flint Center

Na ikonickém místě vystoupil sám Steve Jobs, aby světu představil první počítač Macintosh. V roce 2014 zde diváci mohli vidět současného šéfa společnosti Tima Cooka, jak společně s iPhony 6 a 6 Plus odhaluje chytré hodinky Apple Watch. Kromě tiskových konferencí Applu ve Flint Center vystupoval místní orchestr, hrály se divadelní hry či pořádaly vysokoškolské promoce.

K čemu bude sloužit nová budova?

Nová budova by měla lépe sloužit nejen studentům, ale také místní komunitě. Mezi navrhovanými využitími byste našli například ubytování pro zaměstnance a studenty, pracovní a kancelářské prostory k pronájmu, konferenční centrum s kapacitou až 1500 sedadel, prostor pro konání různých událostí či místo pro tamní studentské sdružení, které by umožnilo reorganizaci jejich současných prostor a kanceláří.

Steve Jobs 1

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments