Domů » Bleskovky » Microsoft začal uvolňovat další update pro Windows Phone

Microsoft začal uvolňovat další update pro Windows Phone

Microsoft včera ve večerních hodinách začal uvolňovat novou aktualizaci pro telefony s operačním systémem Windows Phone 7.5, která opravuje celou řadu problémů. Číslo buildu systému je 8107 a její dostupnost zatím hlásí uživatelé telefonu LG Optimus 7. Je však velice pravděpodobné, že update brzy dorazí i na telefony dalších značek a pokud jej obdržíte, budeme rádi, když do komentářů uvedete informace o vašem zařízení.

– postřehy uživatelů můžete sledovat také v našem diskuzním fóru

Novinky v aktualizaci

 • oprava bugu u softwarové klávesnice, která občas sama mizela
 • oprava chyby, která v některých případech znemožňovala synchronizaci s účtem na Gmailu
 • oprava notifikací u hlasové pošty
 • oprava problému u e-mailového účtu synchronizovaného s Exchange Server 2003, kdy se při odpovědi nebo přeposlání e-mailu nevkládala původní zpráva

-

Zdroj: WPCentral; za obrázek děkujeme našemu čtenáři s přezdívkou fredysz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. V případě HTC HD7 8GB prozatím Zuine update nenabízí (2:00)

  Nahranou mám poslední oficiální ROM OS7740.16,tak jak to udělal zune….žádný unlock,sync a pro jistotu jsem po updatu udělal hard reset.

 2. Robert Varga

  Vždycky je to postupné…

 3. Stefan (neregistrovaný)

  Posledny HTC update 7740.16 z novembra 2011 obsahuje neprijemny bug: pri kazdom restarte sa meni MAC adresa WiFi rozhrania. Postihute su pravdepodobne vsetky HTC telefony s WP7. Takze nerobim ziadny update, kym sa tento problem nevyriesi.

 4. me to na Titanu nedela.

 5. Přesně tak,u Titana se MAC adresa po restartu nemeni.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).