Domů » Bleskovky » Microsoft UpdateAdvisor: Udělejte si v Lumii před příchodem Windows 10 Mobile místo

Microsoft UpdateAdvisor: Udělejte si v Lumii před příchodem Windows 10 Mobile místo

Od uvolnění Windows 10 Mobile pro stávající telefony běžící na platformě Windows Phone 8.1 nás dělí pouhé týdny. Průběh aktualizace si vyžádá dostatek prostoru na úložišti zařízení, což může být u telefonů s malou vestavěnou pamětí problém. Z tohoto důvodu Microsoft připravil aplikaci UpdateAdvisor, která aktualizaci výrazně usnadní.

V prvním kroku analyzuje váš telefon, vyčistí nepotřebné soubory a zkontroluje dostupný prostor na vestavěném úložišti. Pokud nalezne aktualizaci, která vyžaduje uvolnění paměti, nabídne přesun vašich dat na paměťovou kartu nebo na úložiště OneDrive (či jejich odstranění), přičemž po aktualizaci lze tato data přesunout zase zpět.

 

Toho lze samozřejmě využít nejen při aktualizaci na Windows 10 Mobile, ale při jakémkoliv jiném updatu. Aplikaci UpdateAdvisor si můžete stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Martin Alexandr

  Vyzkoušel jsem na 920 a misto netřeba uvolnit :-) ale jinak určitě šikovný pomocník

  • JohnnyB (neregistrovaný)

   Škoda, že 920ka nebude updatovana… v dohledné době :D

  • lerion (neregistrovaný)

   A na to jsi prisel jak? Pouze neni planovan jeji update v uplne prvni vlne. Vic nevime.

 2. WiliamWallace

  Když napíšu do store v telefonu UpdateAdvisor, tak mi to nic nenajde :-(

 3. P (neregistrovaný)

  [odkaz]

  A přes QR kód stáhnout do telefonu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).