TOPlist

Messi svým spoluhráčům koupil 35 speciálních iPhonů. Jeden stojí přes 100 000 Kč

iphone 14 gold 1 min
  • Celkem bylo vyrobeno 35 unikátních smartphonů s gravírováním 
  • Cena jednoho kousku přesahuje 100 000 Kč

Asi i ti, kteří fotbalu úplně neholdují, zaregistrovali loňské mistrovství světa v Kataru, kde po třetí v historii slavil vítězství tým Argentiny. Nemalý podíl na tom měl kapitán Lionel Messi. Ten se rozhodl pro štědrý krok a celý realizační tým i všechny hráče obdaroval speciálním iPhonem 14 Pro.

Jedná se o zakázkové telefony, které se třpytí 24karátovým zlatem. Kromě luxusní povrchové úpravy mají na svých zádech unikátní gravírování. Na každém z nich je jméno majitele, jeho číslo, logo Argentinské fotbalové asociace i firmy iDesign Gold, která za luxusními iPhony stojí.

I pokud by se některému z obdarovaných nový telefon nelíbil, asi nebude problém jej výhodně prodat. Vyrobilo se jich totiž jen 35, takže se jedná o velmi limitovanou edici. Sice nevíme, jakou paměťovou variantu Messi zvolil, ale 1TB iPhone 14 Pro od firmy iDesign Gold běžně vyjde na zhruba 106 000 korun. Lionel Messi tedy do svých kolegů investoval dohromady více než 3,7 milionu korun. Motivace pro příští turnaje je zajištěna.

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku