Domů » Bleskovky » Messenger (beta) pro Windows přináší nový design a tmavý režim

Messenger (beta) pro Windows přináší nový design a tmavý režim

Facebook má své aplikace nejen v obchodech aplikací pro Android a iOS, jeho aplikace najdeme i v Microsoft Store ve Windows 10. Odsud je možné stáhnout např. kecálek Messenger, který se od svého vzniku prakticky nezměnil. Ze stejného obchodu aplikací lze nicméně stáhnout beta verzi Messengeru, a ta v minulých dnech poměrně výrazně změnila kabátek.

FB Messenger Windows nastaveni

Nový Messenger přináší moderní design a několik nových funkcí. Konečně je například možné posílat kontaktům soubory stylem drag-and-drop přímo do okna konverzace. Na jedno kliknutí také lze zobrazit všechny fotografie a videa, které jste si kdy s daným kontaktem poslali. Nechybí ani možnost přepnutí do tmavého režimu, a to hned ve dvou krocích – kromě světlého režimu je zde šedý a tmavý. U jednotlivých konverzací lze měnit barvu bublin či ikonu emoji.

Aplikace je pocitově rychlejší, zamrzí však nemožnost připínat okno aplikace k okrajům obrazovky. Messenger (beta) si můžete stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Nápadně se podoba Skype 😂

  2. Zmena vzhľadu Beta verzie prebehla snáď už pred mesiacom a ten non-beta Messenger je iba port z iOS, ktorý neviem načo tam držia

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).