Domů » Bleskovky » Meizu Zero: kampaň na revoluční telefon bez otvorů skončila fiaskem

Meizu Zero: kampaň na revoluční telefon bez otvorů skončila fiaskem

Smartphone Meizu Zero má ukazovat, jak budou vypadat smartphony budoucnosti – žádné otvory, žádné porty, žádná tlačítka. Přestože se jedná spíše o koncept, čínská společnost učinila rozhodnutí toto zařízení vystavit na Indiegogo a ověřit si zájem u široké veřejnosti. Bohužel tento záměr příliš nevyšel.

Meizu představilo smartphone budoucnosti. Nemá tlačítka, porty, ani otvory pro reproduktor

Ani za měsíc se Meizu nepodařilo nastřádat požadovanou částku 100 tisíc dolarů (asi 2,3 miliony korun), telefon podpořilo pouze 29 přispěvatelů, přičemž pouze 24 si jej předobjednalo. Výrobce tak vybral pouze 45 procent požadované částky a není vůbec jisté, zda telefon vůbec bude vyroben. Podle šéfa zakladatele Meizu Jacka Wonga telefon nebyl určen k masové výrobě, kampaň měla být pouze jakýmsi marketingovým pokusem.

Meizu zero: World’s First Holeless Phone

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Tak alespon nekdy maji lidi rozum a nehodlaji platit za maximalne osekanymobil.

  2. Tak snad Vivo Apex nebude to samé.

  3. Jde vidět že lidi mají rozum. Snad výrobci pochopí že telefon má mít co nejvíce portů včetně slotu na paměťovou kartu a audio jack.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).