Domů » Bleskovky » Max Payne pro Android je tu, stahujte na Google Play

Max Payne pro Android je tu, stahujte na Google Play

Pro všechny náruživé hráče máme dobrou zprávu. Legendární akční hra Max Payne, která se na PC objevila už v roce 2001, se chystá dobýt zařízení s operačními systémy iOS a Android. Studio Rockstar Games si vydání téhle pecky naplánovalo na 12. dubna (iOS verze), 26. dubna pak Max Payne vyjde pro Android. Podle slov autorů se můžeme těšit na špičkovou HD grafiku, textury ve vysokém rozlišení, provázání se službou Social Club a podrobné možnosti nastavení včetně konfigurace ovládání. Na tuhle herní legendu se rozhodně těšíme a doufáme, že nás Max Payne nezklame například po stránce ovládání, které u některých 3D her bývá kamenem úrazu. Rockstar ale mobilní hry dělat umí, o čemž svědčí třeba povedená portace GTA III.

  

Aktualizováno 14. června

Max Payne Mobile pro Android je od dnešního dne dostupný na Google Play za necelých 73 Kč a uživatelům zařízení s čipem NVidia Tegra 3 slibuje ještě vyšší herní zážitek (kompatibilní je ale i se slabšími stroji). My jsme hru krátce otestovali na HTC One X a opravdu je na co se těšit. Grafika je velice detailní a na ovládání se dá poměrně snadno zvyknout.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
39 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments