Domů » Bleskovky » Máte smartphone Huawei? Čerpejte výhody HuaFan Clubu

Máte smartphone Huawei? Čerpejte výhody HuaFan Clubu

Máte smartphone, tablet či chytré hodinky od značky Huawei, nebo přemýšlíte o jeho pořízení? Pak byste určitě neměli minout speciální komunitní web HuaFan.cz, za kterým stojí přímo české zastoupení společnosti. Na něm najdete nejen podporu k jednotlivým produktům a firmware, ale také tématické články, návody či diskuzní fórum, a navíc si zde každý měsíc v rámci sekce HuaFan Club můžete zasoutěžit o zajímavé ceny.

Huafan

HuaFan je místo, kde majitelé zařízení Huawei vytváří komunitu, navzájem si pomáhají a sdílí zajímavosti. Projekt má podporu ze strany společnosti Huawei – jedná se tedy o oficiální fórum. Uživatelé zvažující pořízení telefonu Huawei zde mohou pokládat libovolné otázky ještě předtím než telefon zakoupí. Web rovněž průběžně přináší informace o nových produktech, aktualizacích a příslušenství.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments