Domů » Bleskovky » Máte smartphone Huawei? Čerpejte výhody HuaFan Clubu

Máte smartphone Huawei? Čerpejte výhody HuaFan Clubu

Máte smartphone, tablet či chytré hodinky od značky Huawei, nebo přemýšlíte o jeho pořízení? Pak byste určitě neměli minout speciální komunitní web HuaFan.cz, za kterým stojí přímo české zastoupení společnosti. Na něm najdete nejen podporu k jednotlivým produktům a firmware, ale také tématické články, návody či diskuzní fórum, a navíc si zde každý měsíc v rámci sekce HuaFan Club můžete zasoutěžit o zajímavé ceny.

Huafan


HuaFan je místo, kde majitelé zařízení Huawei vytváří komunitu, navzájem si pomáhají a sdílí zajímavosti. Projekt má podporu ze strany společnosti Huawei – jedná se tedy o oficiální fórum. Uživatelé zvažující pořízení telefonu Huawei zde mohou pokládat libovolné otázky ještě předtím než telefon zakoupí. Web rovněž průběžně přináší informace o nových produktech, aktualizacích a příslušenství.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. Martin P. (neregistrovaný)

    No jako PR dobré , jen otázka jak chtějí vytvořit ten …must have… efekt :)

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *