Domů » Bleskovky » Máte kartu u KB? Využijte slevu 2 000 Kč na nové hodinky od Garminu

Máte kartu u KB? Využijte slevu 2 000 Kč na nové hodinky od Garminu

Společnost Garmin představila na veletrhu IFA několik nových hodinek, jejichž společným jmenovatelem je přítomnost čipu NFC pro platby Garmin Pay. Tuto platební technologii podporuje i Komerční banka, která si navíc ve spolupráci s Garminem připravila zajímavou akci.

garmin venu

Pokud si na webu Garmin.cz objednáte některé z vybraných hodinek VivoActive 4 nebo VivoMove 3/3S a zadáte v nákupním košíku slevový kód, jimž je prvních 6 číslic vaší platební karty od KB, získáte automaticky slevu 2 000 korun. Akce nemá žádné háčky, je pouze omezena množstvím hodinek, kterých je dohromady 400 kusů (po 100 kusech dle modelu/barevné kombinace).

Hodinky budou expedovány ihned po naskladnění, tedy někdy v průběhu října. Za tip děkujeme našemu čtenáři Martinu B.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).