Sledujte nás na YouTube

Maketa chystaného LG G3 odhaluje celkové proporce a rozmístění konektorů

Je tu další den a s ním další únik k chystnému smartphonu LG G3. Po nespočtu videí a snímků se do oběhu dostávají další fotografie, které tentokrát zachycují nefunkční maketu „gétrojky” z jednoho jihokorejského obchodu. Ty kromě skutečné podoby odhalují extrémně tenké rámečky okolo displeje a přepracovaná tlačítka na zadní straně zařízení. Díky zachycené maketě si můžeme udělat jasný obrázek o umístění portu USB 2.0 a 3,5mm audio výstupu na spodní straně. Na horní straně se bude ukrývat IR dioda pro ovládání domácích spotřebičů a odšumovací mikrofon.

 
Dočkáme se snad integrovaného stylusu? To se dozvíme již zítra na tiskové konferenci v Londýně.

V redakci nás nejvíce zaujala fotografie, na které je zachycen tajemně vyhlížející prvek v pravém horním rohu. Ten by totiž mohl naznačovat přítomnost stylusu. Ostatně zvolená úhlopříčka 5,5” přímo vybízí k integraci tohoto polohovacího zařízení. Na závěr si ještě v krátkosti zrekapitulujeme zbytek parametrů, jenž budou LG G3 charakterizovat.

   

Srdcem smartphonu se stane čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s 3GB operační pamětí. O pořizování snímků se postará třináctimegapixelový snímač s duálním LED bleskem a laserová dioda pro přesnější ostření za zhoršených světelných podmínek. Dostatečnou výdrž bude mít na starosti 3000mAh akumulátor s možností výměny. Jako operační systém poslouží Android ve verzi 4.4 s přepracovanou uživatelskou nadstavbou Optimus UI. O tom, zda nás LG má ještě vůbec čím překvapit, se přesvědčíme zítra na tiskové konferenci, kde samozřejmě nebude chybět ani naše redakce. 

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

5 komentářů

 1. JaPe (neregistrovaný)

  To nebude stylus, ale anténa pro příjem televize, bohužel v nějakém místním standardu – viz třeba jihokorejská verze Optimusu G.

 2. Adam (neregistrovaný)

  Přesně tak, jde o jihokorejskou verzi je to přece jasné, o co jde….všechny mají anténu. Pan Streit by si měl před psaním článku trochu něco přečíst

 3. Mitoush (neregistrovaný)

  Když už píšete o těch proporcích v nadpise tak jaké teda jsou? (délka, šířka, tloušťka)

 4. mikis (neregistrovaný)

  146,3 x 74,6 x 8,9 mm

 5. uni (neregistrovaný)

  Někomu jsem “srovnával” HTC One (asi Mini) a ta houpačka na stole, z toho mě za těch pár minut málem jeblo, strašnej nápad, věšel bych za to.

  Ale konektorová výbava dole, palec nahoru!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *