Domů » Bleskovky » Maketa chystaného LG G3 odhaluje celkové proporce a rozmístění konektorů

Maketa chystaného LG G3 odhaluje celkové proporce a rozmístění konektorů

Je tu další den a s ním další únik k chystnému smartphonu LG G3. Po nespočtu videí a snímků se do oběhu dostávají další fotografie, které tentokrát zachycují nefunkční maketu „gétrojky” z jednoho jihokorejského obchodu. Ty kromě skutečné podoby odhalují extrémně tenké rámečky okolo displeje a přepracovaná tlačítka na zadní straně zařízení. Díky zachycené maketě si můžeme udělat jasný obrázek o umístění portu USB 2.0 a 3,5mm audio výstupu na spodní straně. Na horní straně se bude ukrývat IR dioda pro ovládání domácích spotřebičů a odšumovací mikrofon.

 
Dočkáme se snad integrovaného stylusu? To se dozvíme již zítra na tiskové konferenci v Londýně.

V redakci nás nejvíce zaujala fotografie, na které je zachycen tajemně vyhlížející prvek v pravém horním rohu. Ten by totiž mohl naznačovat přítomnost stylusu. Ostatně zvolená úhlopříčka 5,5” přímo vybízí k integraci tohoto polohovacího zařízení. Na závěr si ještě v krátkosti zrekapitulujeme zbytek parametrů, jenž budou LG G3 charakterizovat.

   

Srdcem smartphonu se stane čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s 3GB operační pamětí. O pořizování snímků se postará třináctimegapixelový snímač s duálním LED bleskem a laserová dioda pro přesnější ostření za zhoršených světelných podmínek. Dostatečnou výdrž bude mít na starosti 3000mAh akumulátor s možností výměny. Jako operační systém poslouží Android ve verzi 4.4 s přepracovanou uživatelskou nadstavbou Optimus UI. O tom, zda nás LG má ještě vůbec čím překvapit, se přesvědčíme zítra na tiskové konferenci, kde samozřejmě nebude chybět ani naše redakce. 

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

5 komentářů

 1. JaPe (neregistrovaný)

  To nebude stylus, ale anténa pro příjem televize, bohužel v nějakém místním standardu – viz třeba jihokorejská verze Optimusu G.

 2. Adam (neregistrovaný)

  Přesně tak, jde o jihokorejskou verzi je to přece jasné, o co jde….všechny mají anténu. Pan Streit by si měl před psaním článku trochu něco přečíst

 3. Mitoush (neregistrovaný)

  Když už píšete o těch proporcích v nadpise tak jaké teda jsou? (délka, šířka, tloušťka)

 4. mikis (neregistrovaný)

  146,3 x 74,6 x 8,9 mm

 5. Někomu jsem „srovnával“ HTC One (asi Mini) a ta houpačka na stole, z toho mě za těch pár minut málem jeblo, strašnej nápad, věšel bych za to.

  Ale konektorová výbava dole, palec nahoru!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).