Domů » Bleskovky » Majitelé vybraných Samsungů nově mohou ve Windows 10 spouštět aplikace pro Android

Majitelé vybraných Samsungů nově mohou ve Windows 10 spouštět aplikace pro Android

Když Samsung před dvěma týdny představil nové smartphony řady Galaxy Note 20, pochlubil se rozšířením spolupráce s Microsoftem, který do korejských telefonů dodává aplikace a některé exkluzivní funkce. Jednou z hlavních představených novinek byla možnost spouštět „androidí“ aplikace přímo na obrazovce operačního systému Windows 10. Tuto funkci zatím mohli testovat pouze Insideři, nyní se však přehoupla do ostré verze.

sung windows

Pro tuto funkcionalitu je zapotřebí vlastnit podporovaný smartphone značky Samsung a poslední verzi aplikace Váš telefon. Do ní s poslední aktualizací přibyla položka aplikace, pod kterou se skrývá seznam všech aplikací ve vašem telefonu. Tyto aplikace můžete přímo na počítači spouštět, dokonce je i připínat na hlavní panel jako kterékoliv jiné Windows aplikace. V tuto chvíli je možné mít na počítači spuštěnou pouze jednu aplikaci z telefonu, později v tomto roce bude podporováno spouštění více aplikací.

Váš telefon
Cena: Zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).