Domů » Články » Madbeetle přichází na SP/PPC

Madbeetle přichází na SP/PPC

Tato bleskovka potěší především fanoušky logických her. Je tady totiž další titul, který by se jim mohl zalíbít – hra Madbeetle. Vžijete se do role malého tvora, broučka, kterého budete muset správnou a hlavně bezpečnou cestou vyprovodit z nehostinných jeskyních komplexů. Tuto cestu Vám však znepříjemní celá řada protivníků, ať už to budou různé pasti a jámy, létající šípy nebo skuteční nepřátelé v podobě smrtících komárů nebo čertích hlav ze samotného pekla. Jak už to u těchto her bývá zvykem, tak jakýkoli kontakt se zmíněnými monstry znamená Vaši smrt. Samozřejmě nebudete bezbranní, a když se vám zrovna po kapsách nebude povalovat dynamit, můžete nepřítele jednoduše přeskočit.
Pohyb v podzemí bude dokreslovat 16-bitová hudba s povedenými zvukovými efekty. Potěšující je i možnost nastavení libovolného ovládání.
Co se týče kompatibility, pak vězte, že tuto logickou hru mají možnost hrát majitelé všech dnes obvyklých Pocket PC a Smartphonů. Hra dokonce podporuje VGA rozlišení, takže ani vlastníci těch nejnadupanějších přístrojů nebudou o tuto hru ochuzeni. Jediným omezujícím faktorem je verze OS v daném zařízení, pod Windows Mobile 2002 si Madbeetle bohužel nezahrajete.

Screenshoty ze hry:

Pokud Vás Madbeetle zaujal, pak není nic snazšího, než vyzkoušet demo (PPC nebo SP verze) a následně zakoupit plnou verzi (tedy pokud hrou budete nadšeni, samozřejmě). Cena za PPC i SP verzi je jednotná a činí 8.95$.

Zdroj: Coolsmartphone

Radek Mikudík

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).