Luxusní edice sluchátek AirPods Max ze zlata a krokodýlí kůže stojí tolik, co nové Porsche

airpods max caviar

Cena nových AirPods Max vzbudila silné vášně. Ačkoliv mnoho odpůrců těchto sluchátek tvrdí, že s cenovkou 16 490 Kč to už Apple přehnal, příznivci naopak vychvalují kvalitu zvuku a celkové zpracování, které prý vysoké ceně odpovídá. Pokud jste jedním z těch, které ani necelých 17 tisíc za sluchátka nezvedá ze židle, možná vás zaujme i jejich luxusnější varianta.

Ruská značka luxusních produktů Caviar šla do extrému a ze sluchátek AirPods Max vytvořila exkluzivní kus elektroniky s cenovkou 107 451 USD, což odpovídá asi 2 300 000 Kč bez DPH. Za tuhle cenu seženete třeba nové Porsche Panamera.

AirPods Pro Max Gold Edition by Caviar
Luxusní edice sluchátek AirPods Max

Caviar těchto sluchátek vytvoří pouhé dva kusy. Jeden bude v bílém a druhý v černém provedení. Hliníkové části jsou pozlacené 18karátovým zlatem a most sluchátek je doplněn o vzácnou krokodýlí kůži. Poštovné je v případě těchto sluchátek zdarma do kteréhokoliv města na světě. Se sluchátky k vám dorazí osobní konzultant, který vám produkt předvede.

Airpods Pro Caviar
AirPods Pro od značky Caviar

Caviar má s Apple produkty bohaté zkušenosti. V minulosti jsme mohli vidět pozlacené iPhony i AirPody Pro. Další zajímavostí byla také legendární Nokia 3310 v titanovém provedení se zlatými doplňky.

Pokud se vám nechce kupovat další Porsche a sluchátka ze zlata ještě nemáte, AirPods Max od značky Caviar jsou jasnou volbou.

Autor článku blank
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku