Domů » Bleskovky » Starší Lumie dostanou Windows 10 Mobile do 14 dnů, tvrdí německý T-Mobile: Víme, které modely se dočkají

Starší Lumie dostanou Windows 10 Mobile do 14 dnů, tvrdí německý T-Mobile: Víme, které modely se dočkají

Systém Windows 10 Mobile je prozatím oficiálně dostupný pouze pro nejnovější Lumie 950, 950 XL a 550, již v tomto měsíci by jej však měly dostat vybrané Lumie, které přišly na trh s Windows Phone 8.1. Stránka podpory německého operátora T-Mobile odhaluje, že první vlna aktualizací se rozeběhne do dvou týdnů a bude se týkat následujících modelů: Lumia 535, 635, 640 LTE, 640 XL, 830 a 930.

  

Všechny Lumie mají dostat poslední veřejné sestavení s číslem 10.0.10586.29, kromě toho mají přijít i blíže neupřesněné aktualizace Lumie 950. Update nemá u všech modelů probíhat v jeden den, ale bude rozdělen do několika proudů, aby nezahltil servery. Dostupnost aktualizace se bude lišit v závislosti za zemi a operátorském původu telefonu, dá se však předpokládat, že vyjmenované telefony dostanou brzy update na Windows 10 Mobile i v našich končinách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments